אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראש עיריית הרצליה מונה ליו"ר ועדת הבריאות הארצית במרכז השלטון המקומי

בביקור שערך עם מנהלי העירייה בבי"ח מאיר, קיבל פדלון תעודת הוקרה מבית החולים על תרומתו לקידום הבריאות
26/01/2015
ראש עיריית הרצליה מונה ליו"ר ועדת הבריאות הארצית במרכז השלטון המקומי (הגדל)


ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, נענה לפניית מנכ"ל מרכז השלטון המקומי והביע את הסכמתו לשמש יו"ר ועדת הבריאות במרכז השלטון המקומי. ביום ראשון השבוע התקיימה ישיבת פתיחה חגיגית של הוועדה במרכז השלטון המקומי בת"א, בראשות משה פדלון. ובהשתתפות נציגי הרשויות המקומיות.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

המינוי הוא ביטוי להערכה הגבוהה על הפעילות העירונית המתמדת שמתקיימת בהרצליה, בעידוד ראש העירייה, להגברת המודעות של התושבים לגבי החשיבות של נושאי הבריאות והפעילות והספורטיבית ותרומתן לאיכות החיים.

כחלק מפעילות זו הגיעו מנהלי העירייה בסוף השבוע שעבר לסיור בבית החולים "מאיר" בכפר סבא וקיבלו סקירה מפי מנהלי בית החולים על הפיתוחים האחרונים המיושמים במרכז הרפואי במגוון תחומים.

מנהל בית החולים, ד"ר איתן וירטהיים, העניק תעודת הוקרה לראש עיריית הרצליה על התרומה ושיתוף הפעולה בין העירייה ובית החולים בכל הקשור לקידום הבריאות. "המרכז הרפואי מאיר מטפל באחוז ניכר של תושבי הרצליה והקשר בין מוסדות העירונים ובית החולים חשוב מאוד", אמר ד"ר וירטהיים. "שמחנו להציג בפני מנהלי העירייה חידושים בביה"ח ושירותים המיועדים להקל על התושבים. חשוב היה לנו להבין את הצרכים והדגשים בהרצליה ולהפוך אותם לחלק חשוב במשימות שלנו".

בדברי תודתו אמר משה פדלון: "עיריית הרצליה משקיעה משאבים רבים בקידום נושא הבריאות בעיר. שיתוף הפעולה בין העירייה ובית החולים מאיר הוא יסוד חשוב בפעילות העירונית שלנו למען תושבי העיר ושיפור איכות חייהם".

 


 

מצ"ב תמונה: ראש עיריית הרצליה (משמאל) משה פדלון ומנהל בי"ח מאיר, ד"ר איתן וירטהיים

צילום: יוליאן קטנר

   

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525