אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

סינמטק הרצליה: העירייה תגדיל את התקציב ותוסיף יום הקרנה בשבוע

הסינמטק יפעל ארבעה ימים בשבוע, מיום רביעי ועד שבת
2/02/2015
סינמטק הרצליה: העירייה תגדיל את התקציב ותוסיף יום הקרנה בשבוע (הגדל)


בשורה לשוחרי הקולנוע האיכותי בהרצליה: במענה לפניות תושבים, החליט ראש העירייה להגדיל את התקציב המועבר לסינמטק על מנת לשפר ולגוון את היצע הסרטים המוקרנים בו וכן להוסיף יום הקרנה נוסף, כך שהסינמטק יפעל ארבעה ימים בשבוע, מיום רביעי ועד שבת. בנוסף, העירייה מתכננת ליזום ימי הקרנה מסובסדים לגימלאים ולבני נוער.
 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 
  

ההחלטה הוצגה במפגש פתוח, שקיימו בתחילת השבוע מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, ויו"ר החברה לאמנות ולתרבות, חברת המועצה ליאת תימור, עם מנויים ותושבים, אשר סיפרו על חשיבות הסינמטק עבורם כמקום לבילוי חברתי עם תוכן מעשיר ותרבותי.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, הדגיש את מחויבותו לחיזוק התרבות בעיר וציין: "אני קשוב לתושבים ולצורכיהם ורואה בסינמטק אמצעי נוסף בגיבוש שותפות קהילתית בעיר. לכן הוריתי להגדיל את תקציב הסינמטק כדי שהוא יוכל להציע מבחר סרטים עשיר ומשובח ולמשוך עוד קהלים".

בנוסף, העירייה הודיעה לתושבים כי בכוונתה לבצע שינוי ארגוני ומבני בהנהלת הסינמטק על מנת לחזק את השיווק המקצועי שלו ובכך להגדיל את מספר המנויים והמבקרים במקום.

בפגישה, אמרה ליאת תימור, יו"ר החברה לאמנות ולתרבות: "ההשקעה המתמשכת של העירייה בסינמטק היא ביטוי לכך שגם קהל מצומצם ראוי לטיפוח והשקעה. תפקידנו, כמנהלי החברה לתרבות ולאמנות, להיות שקולים ואחראים. חובתנו לטפח ייחודיות ולצידה לשמור בקפדנות על האינטרסים של כלל הציבור".

 


 

בתמונה: מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, ויו"ר החברה לאמנות ולתרבות, ליאת תימור, במפגש עם מנויי הסינמטק.

צילום: ג'קי רבינוביץ

 עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525