אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ביוזמת העירייה הושק קו אוטובוס חדש מהרצליה לאוניברסיטת אריאל

הקו יתחיל לפעול החל מה-19 בפברואר
4/02/2015
ביוזמת העירייה הושק קו אוטובוס חדש מהרצליה לאוניברסיטת אריאל (הגדל)


בשורה לסטודנטים המתגוררים בהרצליה ולומדים באוניברסיטת אריאל: בעקבות פנייה של עיריית הרצליה, אישר משרד התחבורה לראשונה הפעלת קו אוטובוס המחבר בין הרצליה לאוניברסיטת אריאל. הקו יתחיל לפעול החל מה-19 בפברואר והוא צפוי לצאת במתכונת יומית על ידי שתי נסיעות בשעות הבוקר ושתי נסיעות בשעות אחר הצהריים.


הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 
  

הפנייה של העירייה למשרד התחבורה באה בעקבות פניות רבות של סטודנטים תושבי הרצליה, הלומדים באוניברסיטת אריאל ובקשה של נשיא אוניברסיטת אריאל, פרופ' יהודה דנון, למטה התנועה העירוני.

ראש העירייה משה פדלון: "פניות הסטודנטים העידו על הקושי שלהם להגיע מהרצליה לאוניברסיטת אריאל, כמי שדוגלים בחשיבות הנגישות לתחבורה ציבורית, פנינו למשרד התחבורה ולהסב את תשומת ליבם לבעיה. אני שמח שהמשרד גילה הבנה ומצא דרך לעזור לתושבי העיר".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, הממונה על תיק התחבורה בעיר, ואשר פנתה לממונה על התחבורה הציבורית במשרד התחבורה בדרישה להסדיר הקו: "במסגרת תחום התנועה יש לנו מספר יעדים ביניהם הגדלת השימוש בתחבורה הציבורית והפחתת מספר כלי התחבורה בכבישים. לאחר הפניות ובחינת הנושא גיליתי שיש מספר רב של סטודנטים תושבי העיר שלומדים באריאל. אוכלוסיית הסטודנטים, ברובם הגדול משתמשים באופן תדיר בתחבורה ציבורית, ולכן, היה חשוב לנו לעשות ככל שניתן על מנת להקל עליהם את ההגעה למוסד הלימודים".

מסלול הנסיעה של הקו הינו: תחנת רכבת הרצליה - יוסף נבו - שד' שבעת הכוכבים - ז'בוטינסקי - נתן אלתרמן - אליהו גולומב - הדר - קהילת ציון - העצמאות - שד' בן גוריון - סוקולוב (רמת השרון) - מחלף הכפר הירוק - כביש 5 - מסוף שער שומרון - אריאל : רח' ירושלים - רמת הגולן - כביש 31 - אוניברסיטה.

 


 

לצפייה במסלול

קו 296 - מידע מפורט על הקו

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525