אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ט"ו בשבט קהילתי בהרצליה

לילדים ולבתי הספר הצטרפו השנה גם תושבי השכונות, שחגגו את ט"ו בשבט יחד בטבע ונהנו ממגוון פעילויות משותפות
10/02/2015
ט"ו בשבט קהילתי בהרצליה (הגדל)


ט"ו בשבט הוא כידוע חג של טבע וסביב, ובהרצליה המושגים האלה קיבלו השנה דגש מיוחד, כששכונות רבות בעיר ציינו את החג באווירה קהילתית משתפת. לאור העובדה שהשנה היא שנת שמיטה, מקומות רבים ארגנו במהלך החג פעילות חלופית.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

כך למשל בהרצליה הצעירה יצרו שדה פרחים מבקבוקים ממוחזרים והכינו דחלילים, בנווה עמל נהנו מפיקניק קהילתי ומעגל מתופפים, בהרצליה ב' ערכו פעילות משותפת בפרדס עם עמדות יצירה והפעלה, בשכונת נוף ים קיימו שוק אימהות וכן נערך אירוע ט"ו בשבט של קהילת ויצמן. 

גם בתי הספר בעיר קיימו מגוון פעילויות שחרגו מדפוס הנטיעות. בבי"ס הנדיב, הנמצא בתהליך הסמכה כבית ספר ירוק, התנדבו תלמידי כיתה ג' בבית אבות ויחד עם הקשישים הכינו עציצים ממחזור של בקבוקים. בבי"ס ברנר, שהוסמך בשנה שעברה כבית ספר ירוק, תלמידי כיתת החינוך המיוחד בשכבה ב' יצאו עם ילדי גן ברקן הסמוך ויחד ביצעו עבודות ניקיון בגן בן שפר, ובבי"ס רמב"ם קיימו מחרוזת שירים לחג עם התלמידים.

הפעילות הקהילתית בשכונות זוכה לעידוד ותמיכה של ראש העירייה משה פדלון, האומר: "אני רואה בכך אמצעי חשוב לקידום חיים עשירים ופעילים בשכונות, כאשר התושבים מתגייסים ויוזמים פעילויות ואירועים משותפים ובכך מחזקים את הקשרים בין התושבים ויוצרים קהילה חמה ומלוכדת".

 


 

בתמונות: אירוע פורים בהרצליה ב'

צילום ג'קי רבינוביץ
  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525