אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

לראשונה: עיריית הרצליה מציעה עדכון בזמן אמת באתר ה-GIS לגבי תמ"א 38

באתר ה-GIS העירוני תושבים יכולים לאתר פרויקטים של תמ"א 38 ולברר את סטטוס הבקשה * לחצו לקובץ הסבר מפורט ונגיש
10/02/2015
לראשונה: עיריית הרצליה מציעה עדכון בזמן אמת באתר ה-GIS לגבי תמ"א 38 (הגדל)

 
עיריית הרצליה ממשיכה בשיפור השירות והנגשת המידע לתושבים, הפעם בתחום ההתחדשות העירונית: מעתה, תושב שהגיש בקשה לתמ"א 38 יכול להתעדכן און ליין באתר ה-GIS, ולברר באיזה שלב נמצאת הבקשה שלו, וכן לאתר פרויקטים של תמ"א 38 בעיר ולדעת באיזה שלב הם נמצאים, משלב הבדיקה המקדמית ועד למתן היתר בנייה. אל אתר ה-GIS ניתן להגיע דרך האתר העירוני.

פרטים על אופן ההפעלה ניתן לקבל במסמך PDF
 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "הרצליה מובילה בקידום פרויקטים של תמ"א 38 וברחבי העיר יש כ-200 בניינים הנמצאים בשלבים שונים של עבודות. הפיתוח החדשני שאנחנו מציעים באתר נעניין תושבים רבים בעיר ואני שמח שאנחנו יכולים לתת להם מענה מהיר, עדכני ונוח המגביר את השקיפות והנגישות של המידע העירוני לתושבים".

המערכת הדינמית באתר התאפשרה הודות לשיתוף פעולה בין אגף המחשוב בעירייה והמחלקה להתחדשות עירונית באגף ההנדסה והיא חלק מהצעדים הננקטים לשיפור וייעול השירות לתושב.

ועוד חידושים באתר: תצלום אוויר תלת ממד של העיר עם אפשרויות לצפייה מכיוונים שונים וביצוע מדידות, ואפשרות צפייה במפות עם מידע הנדסי, מתוך האפליקציה העירונית לסמארטפון. לשם כך ש ללחוץ על האריח "מפה הנדסית" או "מפת תצ"א" בהתאם לצורך.

פרטים על אופן ההפעלה ניתן לקבל במסמך PDF או במייל למנהלת האתר.

 

כניסה לאתר ה-GIS.

 תמונה: תצלום מתוך האתר


 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525