אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

סוקולוב: בקרוב התנועה תזרום יותר טוב

עיריית הרצליה מסירה את כיכר בן גוריון ומשפרת נתיבי התנועה במרכז העיר
25/02/2015
סוקולוב: בקרוב התנועה תזרום יותר טוב (הגדל)


עיריית הרצליה ערכה ביום שלישי, 24.2.2015, בסינמטק הרצליה, כנס הסברה לבעלי העסקים ברחוב סוקולוב, במסגרתו הוצג תכנון שיפוץ הרחוב, הסרת הכיכר המרכזית בצומת הרחובות סוקולוב ובן גוריון ופתיחת נתיבי התנועה בציר. השיפוץ מיועד להתחיל בחודש מרץ.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 
 

עבודות השיפוץ עתידות להמשך כ-4 חודשים, עיריית הרצליה מדגישה כי רוב רובן של העבודות יערכו בשעות הלילה ולכן לא צפויה הפרעה לתנועה ולמסחר ברחוב במהלך שעות היום.

בנוסף להסרת מבנה הכיכר המרכזית לצורך שחרור הפקק והסדרת תנועת כלי הרכב, מתוכננות עבודות שיפוץ הכוללות: העתקת עמוד חשמל בבן גוריון - המפריע לציר ההליכה, כולל הטמנת חלק מהרשת לתוך רחוב סירקין. פינוי מבנה מנהלה, שינוי קווי מים, החלפת כל עמודי התאורה בצומת, התקנת עמודים "חכמים", עליהם ניתן להתקין מספר ניכר של שלטי תנועה ואף רמזורים, הקמת מדרכה לאורך שדרות ח"ן. בנוסף, הוחלט על עבודות פיתוח סביבתי, כולל התקנת פרגולה גדולה, מתקנים לילדים ופתיחת הציר ל"היכל בעיר".

לדברי ראש עיריית הרצליה משה פדלו: "במשך שנים מהווה עומס התנועה וחוסר הנגישות של רחוב סוקולוב סתימה בלב הפועם של העיר. מחדל תיכנוני מסוג זה לא ראוי שיימשך, ולפיכך הוריתי על הסרת הכיכר והשבת יכולת התנועה הסדירה של כלי הרכב והולכי הרגל בצירים המרכזיים של הרצליה. המהלך הינו למען התושבים ובעלי העסקים באזור, ואני מקווה שיגלו הבנה וסובלנות לאי הנוחות הזמנית הצפויה. העירייה נערכת בכל האמצעים על מנת שההפרעה לסדר הציבורי תהיה מינימלית ומצומצמת ככל האפשר".

 


 

הדמיה - הרחוב לאחר השיפוץ
 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525