אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

פרויקט שדרוג בתי עסק בהרצליה יוצא לדרך

11 בתי עסק יזכו לליווי ולבניית תוכנית עסקית של סטודנטים מהבינתחומי בתמיכה של חונכים מקצועיים
3/03/2015
פרויקט שדרוג בתי עסק בהרצליה יוצא לדרך (הגדל)

 

המחזור החמישי של פרויקט "עסקים במרכז", לקידום בתי עסק בהרצליה, יצא השבוע לדרך בטקס חגיגי שהתקיים בסינמטק בעיר.


הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניפרויקט עסקים במרכז הינו פרי שיתוף פעולה בין המרכז לפיתוח עירוני בעיריית הרצליה ומועדון היזמות בבינתחומי, ונועד לחולל מהפך עסקי ושיווקי בבתי עסק.

 

בשנים קודמות השתתפו בפרויקט רק עסקים במרכז העיר, והשנה, בפעם הראשונה, משתתפים בו גם שני עסקים מהשכונות נווה עמל ונוף ים.

 

בפרויקט משתתפים השנה 11 בתי עסקו שנבחרו מקרב 40 בתי עסק שהציגו את מועמדותם. 11 צוותים של סטודנטים, תלמידי הבינתחומי, עברו הכשרה בת ארבעה חודשים בנושאים הקשורים לליווי עסקי. מלווים אותם שישה חונכים מקצועיים, בעלי מומחיות ביעוץ וליווי עסקים קטנים, תוך שיתוף פעולה מקצועי עם מט"י רעננה.

 

בשלושת החודשים הקרובים יתבצע תהליך הליווי, שבסופו יציגו הצוותים תוכנית עסקית ישימה.

 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך את הסטודנטים שילוו את בתי העסק הנבחרים, איחל הצלחה להם ול-11 בתי העסק הנבחרים והוסיף: "אני גאה בהרחבת גבולות הפרויקט מחוץ למרכז העיר. והצטרפות בתי עסק מהשכונות נוף ים ונוה עמל. מטרת הפרויקט היא לקדם את העסקים להצלחה עסקית, ומעבר לכלי הסיוע שהעירייה מציעה, על בעלי העסקים ללמוד ולהשקיע בבית העסק". "הפרויקט", ציין פדלון, "הוא פרי שיתוף פעולה מופתי וחשוב בין הבינתחומי וקהילת העסקים בהרצליה".

 

ליאת אהרונסון, מנהלת בית הספר ליזמות בבינתחומי, שיבחה גם היא את שיתוף הפעולה הפורה בין העירייה והבינתחומי וציינה כי: "היום לא ניתן להפריד בין הבינתחומי הרצליה והעירייה, ולהיפך".

 בתמונה: ראש עיריית הרצליה משה פדלון בכנס הפתיחה. צילום: עיריית הרצליה.

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525