אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עושים טוב בהרצליה | צפו בתמונות ←

יום מעשים טובים בהרצליה צוין בסיוד מועדונים ובבתי תושבים, התרמת בגדים, פעילות משותפת לילדים ואזרחים ותיקים ועוד
24/03/2015
עושים טוב בהרצליה | צפו בתמונות ← (הגדל)

 

12,000 תלמידים מבתי הספר וגני הילדים בהרצליה, כ-100 סטודנטים מהמרכז הבינתחומי, עשרות חיילים ועובדי עירייה פשטו השבוע על בתי תושבים, מועדוני נוער וקשישים, ובפיקוחם של אנשי אגף שאיפ"ה ותב"ל, ניקו חצרות, ניכשו עשבייה, שתלו צמחים, סיידו בתי קשישים ומרכזי יום ועוד.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהפעילות, ששימחה את התושבים, הייתה במסגרת יום מעשים טובים, שצוין ביום שלישי השבוע. בין השכונות שזכו לביקורי המתנדבים הן נחלת עדה, נווה ישראל, שיכון גורדון, שכונת ויצמן.

פעילויות נוספות שיזמה העירייה במסגרת יום המעשים הטובים הן הכנת עזרים לסלי מזון המחולקים ע"י מחלקת הרווחה, הדרכת טיולים בין דוריים ע"י מדריכי של"ח צעירים, פעילות עם ילדים בסיכון, אימוץ כלבים נטושים מבוגרים ע"י אזרחים ותיקים, אירוח של מועדון "ניצן", ילדים עם צרכים מיוחדים בליווי בני משפחותיהם יצרו ציור קיר משותף ועוד.

גם תלמידי בתי הספר העל יסודיים בעיר נרתמו למגוון פעילויות. בין השאר הם גייסו תרומות למען עמותת "גדולים מהחיים" לילדים חולי סרטן, אספו בגדים וחילקו כתרומה, אירחו קשישים וקיימו איתם פעילויות משותפות, ערכו פעילות עם דיירי מעון לבצלר, הכינו ארוחת בוקר לאזרחים ותיקים, תיעדו סיפורים של ניצולי שואה, ילדים בליווי הורים המתינו ליד נקודות מכירה עם שקיות בד ועזרו לבני גיל הזהב לשאת את הקניות הביתה ועוד.

ראש העירייה, משה פדלון, סייר עם בכירי העירייה לאורך היום בין מתחמי הפעילות השונים בעיר, ואמר: "אני מלא הערכה למתנדבים הרבים, ילדים ומבוגרים, שהתגייסו למען תושבים בעיר עזרו במגוון רחב של נושאים. הפעילות העירונית ביום הזה היא חלק מהעשייה המתמדת שלנו למען צמצום פערים וחיזוק אוכלוסיות חלשות".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "רוח ההתנדבות והעשייה למען הקהילה היא מסימניה של הרצליה לאורך כל השנה. מתוך הכרה בצרכים השונים של מגוון האוכלוסייה בעיר, אנו רואים חשיבות גדולה בקיום יום מעשים טובים כיום שיא של הפעילויות. השנה, בשל מספר הפרויקטים הרב שאנו מקיימים ברחבי העיר, החלטנו להרחיב את הפעילויות למשך שבוע שלם".

 


בתמונות: 1. ראש העירייה משה פדלון עם תלמידי "בן גוריון "בהפנינג מכירות שהכנסותיו מיועדות לילדים חולי סרטן צילום: עיריית הרצליה
2. ראש העיר ומתנדבים מסיידים את מרכז "דרך הגלים" עבור ילדים בסיכון צילום: עיריית הרצליה

   

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525