אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

האקסלרטור האורבני הראשון בהרצליה

נבחרת הסטארטאפים של HAC, מרכז היזמות הטכנולוגי בעיריית הרצליה, הציגה את המיזמים עליהם עבדו לאורך תוכנית בת שלושה חודשים
31/03/2015
האקסלרטור האורבני הראשון בהרצליה (הגדל)

 

המחזור הראשון של תוכנית להאצת סטארטאפים של עיריית הרצליה הגיעה השבוע לסיומו. שישה מיזמים, מתוך 80 שהוצעו, הוצגו בפני בכירי העירייה, קרנות הון סיכון, משקיעים פרטיים, נציגי חברות בינלאומיות ואנשי מפתח בהייטק הישראלי.

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניתוכנית האקסלרטור מפגישה בין סטארטאפים לאגפי העירייה וקהילות בעיר, על מנת שיוכלו ללמוד את צורכיהם ולהעניק להם כלים מקצועיים באמצעות הרצאות מקצועיות וליווי אינטנסיבי שוטף של מנטורים.

במסגרת התוכנית, האורכת שלושת החודשים, פגשו היזמים בכ 50 מנטורים, המהווים את חוד החנית של עולם היזמות והייטק הישראלי ועבדו איתם על אסטרטגיה, מוצר, שיווק, פיתוח עסקי ועוד.

השבוע, בתום שלושת החודשים, התקיים אירוע הסיום, feedbackday"", בו קיבלו ששת המיזמים שנבחרו לצד שני סטארטאפים שכבר נמצאים בתהליך התקשרות עם העירייה, את ההזדמנות להציג את המיזמים.

את התוכנית הקימה עיריית הרצליה מתוך מטרה לתת בית פתוח ליזמים ולאפשר להם לקבל כלים ותוכן מקצועי לקידום המיזם שלהם.

המחזור הבא יחל בחודש יוני הקרוב וההרשמה נפתחת בימים אלו. התוכנית הינה לטובת הציבור (פרו בונו) ומטרתה לקדם סטארטאפים בשלב המוצר דרך היכולות המקצועיות שלה. התוכנית מעניקה מרכז עבודה משותף, תכנים מקצועיים ורשימת מנטורים, גישה לבסיסי נתונים, אנשי מקצוע ובכירי העירייה ואת האפשרות לשיתוף פעולה עם עיריית הרצליה.

ניתן להירשם באמצעות כתובת הדוא"ל של תאיר קובלסקי.

משה פדלון, ראש העירייה, שהתרשם מהמיזמים שהוצגו, אמר: "עיריית הרצליה מעודדת ומקדמת חדשנות, יזמות ויצירתית, יחד עם טיפוח יזמים צעירים. ואכן, התוכנית הראשונה שיזמנו הוכיחה את עצמה עם ראייה מקורית ופיתוחים טכנולוגיים מעניינים שיתרמו לנו ולכלל תושבי העיר".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "כחלק מהחזון והתפיסה האסטרטגית העירונית, אנו משקיעים משאבים רבים במטרה לעודד, לטפח ולהכשיר יזמים צעירים, אנשי פיתוח ותכנות בתחילת דרכם המקצועית ולהפוך את המציאות לחלום. מרגש לראות את התוצרים של המחזור הראשון שהציבו רף גבוה למחזורים הבאים אחריהם. בטוחני שמיזמים אלו יהפכו את העירייה ושירותיה ליעילים, נגישים ומתקדמים יותר לכלל התושבים".

 


 

מצ"ב נספח עם פרטים על המיזמים שהוצגו.


תמונה מסיום התוכנית.

צילום: תומר רבינוביץ.

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525