אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה מחבקת את לוחמי חטיבת גולני

העיר מציעה מגוון פעילויות ואירועים משותפים ללוחמים שיגיעו ביום שני, 27.4
במסגרת מירוץ גולני. מופע מרכזי יחתום את אירוח החיילים
19/04/2015
הרצליה מחבקת את לוחמי חטיבת גולני (הגדל)

 

מרוץ גולני המסורתי מגיע ביום שני, 27.4, להרצליה והעיר תקיים עם הלוחמים שורה של אירועים משותפים שיעמדו בסימן החיבור של החטיבה עם כל שדרות העם.

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניבין הפעילויות שיתקיימו בעיר ביום זה: טקס בגינת אורן זריף ברח' הדר 38, הנקראת על שמו של לוחם גולני בן העיר, אורן זריף ז"ל, שנפל בפעילות מבצעית בדרום לבנון. ללוחמים יצטרפו 150 תלמידי תיכון מכל בתי הספר בעיר והם יאזינו לסיפורי מורשת קרב וייצאו לריצה משותפת לאורך הרחובות הדר, סוקולוב עד לבית הראשונים ברח' הנדיב.

לאחר ארוחת צהריים ייצאו הלוחמים להתנדבות קהילתית בבית לבצלר, בבית אבות ובבית פוסטר. בהמשך הם ישתתפו בריצה עממית לאורך כ-3 ק"מ עם תושבי העיר. הריצה תצא בשעה 18:00 מהאיצטדיון העירוני ושעה קודם יהיו במקום התכנסות וריקודי זומבה.

ההרשמה לריצה היא באתר של חטיבת גולני וניתן להירשם עד ה-26.4. בשעה 19:00 יתקיים בפארק המופע המרכזי בהשתתפות להקה צבאית ולהקת "התקווה 6". בלילה ילונו החיילים בספורטק.

ראש העיר משה פדלון הביע את שמחתו על אירוח החיילים ואמר: "בדרך זו הרצליה יכולה להודות ללוחמים על פעילותם הקשה כל השנה. זו גם הזדמנות לבני הנוער לקיים פעילות משותפת עם הלוחמים וללמוד מקרוב על מורשת הקרב של החטיבה".    
 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525