אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הקיץ כבר כאן: עיריית הרצליה תקיים גם השנה מגוון רחב של קייטנות בקיץ

ובנוסף, קייטנה באוגוסט לגיל הרך, ימי נושא ב-20 ₪ ליום ועוד
19/05/2015
הקיץ כבר כאן: עיריית הרצליה תקיים גם השנה מגוון רחב של קייטנות בקיץ (הגדל)

 

עיריית הרצליה מפעילה גם השנה מגוון רחב של קייטנות בקיץ, שחלק מהן ייוחדו לנושאים ותחומים ייחודיים ומעוררי עניין, כגון פיתוח משחקי מחשב, יצירת סרטי אנימציה, אקסטרים על גלגלים, כאשר בכל יום מבלים במקום אחר, הרפתקת מבוכים ודרקונים שבמהלכה צריך לשרוד על אי מסתורי, Bכיף עם פעילויות מאתגרות דוגמת פארק חבלים, יום תיפוף, יום קרקס ולהטוטים, קייטנת מדעים עם גילויים והמצאות, קייטנות אמנות, תיאטרון, ספורט ועוד.

 

 

לחצו על הקישור ⇓
צפו בכל המידע אודות קייטנות קיץ 2015 בהרצליה

 


לנוחות ההורים, העירייה מרחיבה את המועדים שקייטנות פועלות במיוחד לגיל הרך: לילדים אלה מוצעות קייטנות עם פעילויות העשרה ע"י צוות איכותי ומיומן בפיקוח וליווי מקצועי, עם אפשרות לקייטנת בוקר עד 13:30 וקייטנת יום ארוך. וכן קייטנה גם בחודש אוגוסט למשך שבועיים, עם אפשרות - לראשונה - לשבוע נוסף בחמישה אזורים. 
 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


חידוש מעניין נוסף: מסגרת מיוחדת של ימי פעילות במרכזים הקהילתיים, כאשר כל יום הוא בנושא אחר וכל זה במחיר של 20 ₪ ליום! בין הנושאים: ספורט, מדעים, קולנוע, קיימות, משחק ותנועה, מוסיקה, בישול ועוד. מדובר בתשעה ימי פעילות בפועל וההרשמה היא מראש לשבוע פעילות או שבועיים.

ילדים בוגרי כיתות א'-ב' ייהנו בקיץ מפעילות לימודית, חברתית וערכית במסגרת תוכנית "בתי הספר של החופש הגדול" של משרד החינוך שתתקיים בבתי הספר בעיר. התוכנית תופעל בין התאריכים 1-21 ביולי.

בנןסף, מתקיימות סדנאות הכנה לכיתה א' הכוללות הקניית כלים ומיומנויות נדרשים. וכן סדנאות הכנה לבית הספר.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון, הביע הערכה לעבודה המקצועית של בניית מכלול הקייטנות העירונית והוסיף: "בחופשת הקיץ ילדי העיר ייהנו ממגוון עשיר ומעניין של אפשרויות בילוי בקייטנות, תוך הקפדה על איכות התכנים בהן ורמתם הגבוהה".


 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525