אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

יום פתוח במערך הכבאות בהרצליה

כאלף תושבי הרצליה השתתפו השבוע ביום פתוח שקיימה עיריית הרצליה,
בשיתוף תחנת כיבוי אש בהרצליה בראשות מפקד התחנה, טפסר יעקב מאסטי
3/06/2015
יום פתוח במערך הכבאות בהרצליה (הגדל)


המבקרים למדו באופן חוויתי על פעילות שירותי הכבאות וההצלה של העיר הרצליה ופעילות הכבאים, נחשפו לאמצעי הצלה וצפו במפגן ראווה של ציוד הכבאים, רכבי כיבוי ולאמצעי הבטיחות וההתנהגות בשעת שריפה. הסיורים המודרכים נעשו על ידי הכבאים ובכך יכלו המבקרים להכיר מקרוב את שגרת תחנת כיבוי האש אשר פועלת ללא הפסקה.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


במקום התקיימה פעילות הסברה בניהולו של טיראן שמר, ראש מדור בטיחות אש בכל הנוגע לתפקידם של לוחמי האש בשגרה ובחירום עם מגוון סוגי שריפות במבנים, שטחים פתוחים, כלי רכב, חילוץ והצלה ועוד. בנוסף, ברחבי התחנה היו עמדות ובהן עלוני מידע על כללי ההתנהגות הנדרשים בשעת שריפה וחולקו מזכרות ומדליות לילדי העיר.

ראש העיר משה פדלון אמר "היום הפתוח הוא עוד אחד משיתופי הפעולה הרבים והטובים של העירייה עם מערך הכבאות בעיר. לאירוע היום יש חשיבות מיוחדת דווקא בימי הקיץ הלוהטים, במיוחד כשאנחנו עומדים לפני תחילת החופש הגדול. חשוב לכל אחד, בכל גיל, יבין את הסכנה הטמונה בשריפות ועד כמה חשוב להכיר את האמצעים שיש לנקוט כדי למנוע אותן או להפעיל בעת חירום".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העיר, הממונה על מטה הבטיחות העירוני: "אנו שואפים להמשך שיתוף פעולה מלא עם מערך הכבאות בעיר לקידום פעילויות ואירועים מהסוג הזה. הכרת כללי ההתנהגות בשעת חירום ובשגרה בקרב תושבי העיר והתלמידים בפרט חשובה לנו מאוד. אירוע זה נועד לתרגל את התושבים בעקבות גלי השריפות הפוקדים את מדינת ישראל בחודשי הקיץ ולקראת יציאתם של התלמידים לחופש הגדול".

 בתמונה: היום הפתוח של מערך הכבאות.

צילום: עיריית הרצליה.
 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525