אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ועידת הנדל"ן השנייה לצעירים תתקיים בשבוע הבא בהרצליה

תעסוק בנתונים על יכולותיה של האוכלוסייה הצעירה לרכוש דירה,
ותתמקד בבעיית הדיור והפתרונות האפשריים
9/06/2015
ועידת הנדל"ן השנייה לצעירים תתקיים בשבוע הבא בהרצליה (הגדל)

 

הוועידה תעסוק בנתונים על יכולותיה של האוכלוסייה הצעירה לרכוש דירה, ותתמקד בבעיית הדיור והפתרונות האפשריים, מצב התחבורה והשפעתו על מחירי הדיור והמשמעויות של התחדשות עירונית ופרויקטי תמ"א.
 
 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


"המרפסת", מרכז הצעירים של עיריית הרצליה, בשיתוף מועדון הנדל"ן של אגודת הסטודנטים במרכז הבינתחומי הרצליה, מכנסים זו השנה השנייה את ועידת הנדל"ן לצעירים.

בוועידה ישתתפו: ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, נשיא ומייסד המרכז הבינתחומי, פרופ' אוריאל רייכמן, ח"כ אורלי לוי אבקסיס, הבעלים של חברת שיווק שקמה, רמי לוי, הבעלים ומנהל תחום יזמים ומחלקת המחקר בחברת אנגל שביט אסף אנגל, עורך נדל"ן ראשי בYNET עופר פטרסבורג ובכירים נוספים.

בשנה הקודמת עסקה הועידה בהצגת בעיית הדיור ומדיניות העיר הרצליה בנושא דיור בר השגה תוך הצגת פתרונות למתן את מחירי הדיור. השנה תעסוק הוועידה בהצגת נתונים על יכולותיהם של האוכלוסייה הצעירה לרכוש דירה, התמקדות בבעיית הדיור והפתרונות האפשריים הקיימים, מצב התחבורה בישראל והשפעתו על מחירי הדיור, והמשמעויות של התחדשות עירונית ופרויקטי תמ"א.

כמו כן, יתקיים בוועידה פאנל יזמים צעירים אשר יציג את עתיד הנדל"ן בישראל ומגמות המאה ה-21 בתחום והרצאה בנושא מיתוג נכון לנדל"ן. הכניסה מותנית בהרשמה מראש ללא עלות, לפרטים והרשמה בעמוד הפייסבוק של "המרפסת" מרכז הצעירים הרצליה.

משה פדלון, ראש העירייה: "כינוס הוועידה בהרצליה הוא ביטוי לחשיבות הרבה שהעירייה בראשותי נותנת לנושא הדיור במתן פתרונות מהפכניים ובתנופת ההתחדשות העירונית שתורמת לשדרוג משמעותי באיכות המגורים של תושבים רבים בעיר, להגדלה משמעותית של היצע הדירות, ובתוכו דיור בר השגה, וכן בהשפעה שתהיה לכך בהוזלת מחירי הדיור בעיר, זאת כדי שנוכל להשאיר את הדור הצעיר בארץ ולמנוע ממנו לחפש פתרונות בחו"ל".

מאיה כץ, ממלאת מקום וסגנית ראש העירייה: "מחירי הדירות בישראל גבוהים בהרבה ממה שהם צריכים להיות ואחד היעדים המרכזיים שלנו הוא מתן פתרונות להשארת האוכלוסייה הצעירה בהרצליה. יזמנו את הכנס על מנת לתת כלים לצעירים להבין את שוק הנדל"ן, להכיר את האתגרים והמגמות לשנים הקרבות ולקבל עצות מבכירי המשק על צעדים ראשוניים ואופרטיביים למימוש דיור במדינת ישראל."

 


 

ועידת הנדל"ן, יום שלישי (15/6) בבית חיל האוויר, בין השעות 12:00-20:00.

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525