אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מועצת העיר הרצליה אישרה הסכם חכירה עם המרכז הבינתחומי

בתמורה יעניק הבינתחומי לעירייה מדי שנה, במשך 49 שנים, כ-2 מיליון ש"ח,
שישמשו את מערכת החינוך בעיר ואת הסטודנטים, ובין השאר יוקצו גם למלגות לימוד
18/06/2015
מועצת העיר הרצליה אישרה הסכם חכירה עם המרכז הבינתחומי (הגדל)

 

צעד נוסף בחיזוק שיתוף הפעולה בין הרצליה לבין המרכז הבינתחומי: מועצת עיריית הרצליה אישרה השבוע בישיבתה הסכם חדש ומשופר להמשך עתידו של המרכז הבינתחומי בעיר. במסגרת ההסכם אושרה החכרה למרכז הבינתחומי בשטח של כ-42 דונם לתקופה של 49 שנים. 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


בתמורה לחכירה יעניק הבינתחומי לעיריית הרצליה כ- 100 מיליון ₪ - שישולמו מדי שנה, 2 מיליון ₪ במשך 49 שנה, בתוספת הצמדה למדד, וזאת בפריסה למשך השנים הבאות. סכום זה ישמש את מערכת החינוך בעיר ואת הסטודנטים, ובין השאר יוקצה גם למלגות לימוד עבור תושבי העיר.

מטרת ההסכם היא הרחבת המרכז הבינתחומי כמוסד להשכלה גבוהה כאשר העירייה רואה בהתפתחותו והרחבתו תרומה חשובה לציבור כולו, ולהרצליה בפרט, בין השאר מדובר בתרומה לקהילה, הרצאות בבתי ספר וסיוע לאוכלוסיות במצוקה.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון הביע סיפוק מההסכם שנחתם ואמר: "הרצליה התברכה במוסד אקדמי מהשורה הראשונה בישראל, ואני שמח על מערכת היחסים הטובה בין הצדדים שאיפשרה את חתימת ההסכם אופן שישרת ויקדם בצורה הטובה ביותר הן את תושבי העיר והן את המוסד האקדמי ". פדלון הוסיף כי השטח שבו נמצא המרכז הוגדר מראש כשטח המיועד למוסד אקדמי. עפ"י הגדרה, ניתן לעשות בו שימוש אך ורק לצורך זה. 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525