אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מי שנוסע, משפיע

מהלך של עיריית הרצליה לשיתוף הציבור בתכנון מסלולי התחבורה הציבורית, עם סגירת התחנה המרכזית והקמת מסוף תחבורה חדש. שלחו הצעות באמצעות טופס מקוון או הפייסבוק העירוני >

23/06/2015
מי שנוסע, משפיע (הגדל)

 

עיריית הרצליה קוראת לציבור להיות שותף לתכנון המחודש של מסלולי התחבורה הציבורית בעיר, לאור סגירתה של התחנה המרכזית הישנה ולקראת לקראת המעבר הצפוי בחודשים הקרובים למסוף התחבורה הציבורית החדש, ברחוב בן-ציון מיכאלי, יוצאת עיריית הרצליה במהלך של שיתוף ציבור הנוסעים, על-מנת לתכנן מחדש את מסלולי הנסיעה בעיר.

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


בשבועיים הקרובים מוזמן הציבור לשלוח הצעות לייעול ושיפור קווי התחבורה הציבורית בעיר, כאשר כלל הממצאים יוצגו למשרד התחבורה, האמון על הנושא.

את ההצעות ניתן לשלוח באמצעות טופס מקוון (המופיע בתחתית העמוד) או לצרף כתגובה לפרסום בעמוד הפייסבוק העירוני. ההמלצות לגורם האמון על תכנון התחבורה הציבורית, יגובשו בהתאם לפניות הציבור ויוטמעו במערך הקווים החדש, במהלך הרבעון האחרון של שנת 2015.

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה הממונה על תיק התחבורה: "אנחנו מאמינים בחכמת ההמונים ולכן הדרך הנכונה ביותר לקבל החלטות מסוג זה, הינה באמצעות שיתוף הציבור. ההמלצות המועברות על ידינו למשרד התחבורה משפיעות דה-פקטו על חיי היום-יום של כלל תושבי העיר ואורחיה. בניגוד למה שהיה נהוג עד כה, חשוב לנו לשמוע את דעותיו והמלצותיו של הציבור הרחב על-מנת למקסם ולייעל את שירות התחבורה הציבורית בעיר. חשוב לציין כי הסמכות הקובעת היא משרד התחבורה, ואנו נהיה קול הציבור במשא ומתן מולו".

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה: "אני מאמין כי עלינו לחזק את מערך התחבורה הציבורית ולפעול לרווחת התושבים". 
   

 


 

*
*
*
*
*
*
*
checked

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525