אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

להשתתף בסדנת מחזמר, להתנסות בקרקסנות, בתיאטרון צלליות ועוד

אלה הם חלק מהפעילויות המלהיבות שמוצעות בקייטנת התיאטרון
של היכל אמנויות הבמה בשיתוף התיאטרון העירוני הרצליה
23/06/2015
להשתתף בסדנת מחזמר, להתנסות בקרקסנות, בתיאטרון צלליות ועוד (הגדל)

 

חולמים להכיר את אחורי הקלעים של התיאטרון? להשתתף בסדנת מחזמר או להתנסות באיפור, בקרקסנות או בתיאטרון צלליות? היכל אמנויות הבמה בהרצליה, בשיתוף התיאטרון העירוני הרצליה, מציעים קייטנת תיאטרון מרתקת לילדים בוגרי כיתות א'-ה'.

 

דיוור עירוני - קישור לדף הרישום

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

זו שנה תשיעית שהקייטנה מופעלת בשני מחזורים, שאורך כל אחד מהם הוא שבועיים. במהלך השבועיים הללו עוברים המשתתפים מגוון פעילויות, שבהן יכירו את מאחורי הקלעים של עולם התיאטרון, האיפור, הבמה, תיאטרון צלליות, סדנת מחזמר, בניית מסכות, הקלטות מקצועיות, קרקסנות והפתעות נוספות.

כל הפעילויות מועברות ע"י מדריכים מקצועיים מתחום אמנויות התיאטרון, לצד מדריכי תיאטרון מקומיים, המלווים כל קבוצה.

הקייטנה מקפידה לשמור על רמה גבוהה, ובכל מחזור פעילות כ-60 ילדים, הפועלים לפי שכבות גיל, ובסיומה מעלים המשתתפים בפני הוריהם מופע על במת ההיכל. הקייטנה מעוררת התלהבות וסקרנות בקרב ילדים והורים באזור השרון.

"כשעלה הרעיון לפתיחת הקייטנה לא ידענו איזו סקרנות וצמא לנושא יש בשטח", מספרת עפרה זכריה, מנכ"לית ההיכל. "הופתענו לגלות ילדים סקרניים שחלקם מתעקשים לחזור לקייטנה כמה שנים ברציפות."

"הקייטנה היא חלק מתפיסה כוללת" מוסיפה זכריה, "שמטרתה לקרב להיכל, ילדים ובני נוער, המהווים את עתודת הקהל של ההיכל. "כחלק מהתהליך אנו מציעים סדרות תיאטרון, מוסיקה, ומהשנה גם מחול, המיועדים לילדים, והקייטנה היא צעד נוסף וחשוב בקירוב הילדים".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "הרצליה מציעה לילדי העיר מגוון רחב של קייטנות בנושאים מרתקים ומעניינים. קייטנת תיאטרון היא דרך קסומה להכיר מקרוב עולם תוכן עשיר ומסעיר".

מועדי הפעילות: מחזור ראשון - 12-24 ביולי מחזור שני - 26 ביולי - 7 באוגוסט. 

 


 

בתמונה: הקייטנה בשנה שעברה.

צילום ארכיון.
  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525