אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עם חופשת הקיץ בבתי הספר ובגנים: עיריית הרצליה תשקיע כ-31 מיליון שקלים בשיפוץ במוסדות החינוך

בין שאר התוכניות: תוספת בנייה בבתי"ס, בגני ילדים ובבניית מרחבים מוגנים בגנים
21/06/2015
עם חופשת הקיץ בבתי הספר ובגנים: עיריית הרצליה תשקיע כ-31 מיליון שקלים בשיפוץ במוסדות החינוך (הגדל)

 

עיריית הרצליה ממשיכה לנצל את חופשת הקיץ כדי לשפץ ולשדרג מוסדות חינוך רבים -בתי ספר וגני ילדים, ברחבי העיר. בשנת 2015 תגיע ההשקעה של העירייה לכ- 31 מיליון ₪ בשיפוצי הקיץ. 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


בבית הספר "לב טוב" מוסיפים 6 כיתות במבנה חדש קיים וכן עורכים שיפוץ יסודי בכל ביה"ס, במהלך עבודות השיפוץ יעברו שכבות ג'-ד' לבי"ס הרצל רעות. שאר הכיתות ילמדו במבנה החדש.

בבי"ס גורדון מוסיפים 6 כיתות. כמו כן, מתוכנן ביצוע הגדלה של 10 כיתות בבי"ס אופק, ותוספת 6 כיתות בבי"ס נתיב, בכפוף לאישור משרד החינוך. בבית ספר יוחנני יבוצעו עבודות להתקנת מעלית.

בגני הילדים, יתבצע שיפוץ בגנים כרמל ועין התכלת, נרקיסים ורקפת וייבנו 11 מרחבים מוגנים מוסדיים בגני ילדים להשלמת פערי מיגון.

בנוסף, יבוצעו עבודות מיזוג, צביעה, שדרוג חצרות, החלפת הצללות, גידור, עבודות בטיחות, ריהוט בגני ילדים ובבתי ספר ברחבי העיר.

כל עבודות הבנייה והשיפוץ מתבצעות מתוך דאגה להנגשה של מוסדות החינוך למען תלמידים ו/או אנשי צוות בעלי מוגבלות פיזית.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון הביע שביעות רצון מהיקף העבודות ואמר: "אנו מציבים את תחום החינוך בראש סדר העדיפויות ובהתאם לכך, גם היקף ההשקעה בשיפוצים הינו גדול ביותר, וזאת על מנת להתאים את מבני מוסדות החינוך למציאות המשתנה ולאתגרים הפדגוגיים של המאה ה-21. אין לי ספק שלסביבה לימודית נעימה ואסתטית יש השפעה ישירה גם על ההישגים והאקלים החינוכי בבית הספר". 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525