אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

סינמטק הרצליה: קיץ מהסרטים לילדים ובני נוער

הדובדבן בקצפת, בסוף חודש יולי, ביום חמישי 23.7 וביום חמישי 30.7
יוקרן הלהיט של הקיץ "הקול בראש"
6/07/2015
סינמטק הרצליה: קיץ מהסרטים לילדים ובני נוער (הגדל)

   
פעילות נוספת של עיריית הרצליה שנועדה לתת לבני נוער תעסוקה בלילות הלבנים והארוכים של החופש הגדול: סינמטק הרצליה מציע בכל יום רביעי בחודש יולי, להיטים לבני נוער: סרט + פופקורן ב- 22 ₪. ההקרנות הן בשעה 22:30. הפעילות הזו מצטרפת לאירועי הלילה של ספורט חצות וכוכב לילה.

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

הסרטים נבחרו בשיתוף עם מועצת הנוער העירונית וקבוצות של הכוכב השמיני בעיר. כך יוכלו בני נוער לצפות בסרטים: "פיץ' פרפקט 2" - ב- 8.7, "מרגלת" - ב-15.7, "צעקה" (לכבוד צאת סדרה חדשה ב-MTV) - ב-22.7, ו"מקס הזועם כביש הזעם" בגרסת תלת ממד - ב-29.7.

הסינמטק לא עוצר בכך וגם הילדים הצעירים יותר זוכים בחופשת הקיץ הזו למנה מפנקת של סרטים, כאשר הסינמטק מתגבר לשם כך את מספר ימי הקרנות של סרטי הילדים. כך למשל, בשבת 11.7 בשעה 17:00 יוקרן הסרט "סיפור של צבע" - כשלפני ההקרנה תתקיים הפעלה בצבע כשהילדים משתלבים באווירה של הסרט וגם מצטלמים על רקע כל צבעי הקשת.

בשבת 18.7 בשעה 16:00 חוזרים בזמן לשנות ה-80 באמצעות הסרט "הגוניס" ומיד אחר כך את "בחזרה לעתיד" שני הסרטים במחיר של כרטיס אחד, בנוסף, תתקיים במבואת הסינמטק הפעלת "מסך ירוק" מגניבה, שבה יוכלו הצופים להיכנס לתוך הסרטים.

והדובדבן בקצפת, בסוף חודש יולי, ביום חמישי 23.7 וביום חמישי 30.7 יוקרן הלהיט של הקיץ "הקול בראש". מחיר כרטיס לסרט בלבד 22 ₪, ולסרט עם פופקורן 29 ₪, ובנוסף, כל ילד מקבל הפתעה בסוף כל סרט.

 


 
בתמונה: אחת הפעילויות בסינמטק.

צילום: עיריית הרצליה.
 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525