אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"קיבלתי את האומץ לקום ולהגשים חלום"

12 נשים השתתפו במחזור הראשון של הקורס "לפרוץ דרך" שערך מינהל נשים בעיריית הרצליה וקיבלו כוח לחולל שינוי
7/07/2015
"קיבלתי את האומץ לקום ולהגשים חלום" (הגדל)

   
מה קורה כאשר קבוצה של נשים אינטליגנטיות ומוכשרות נפגשות לאורך שנה? הן הופכות פורצות דרך, בדיוק כפי שמבטיח שם הקורס שהועבר במסגרת מינהל נשים בעיריית הרצליה, על ידי שתי מנחות, שרי ארליך וחמי גלילי חן.

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

הקורס "לפרוץ דרך" נועד לקדם נשים תושבות העיר ולאפשר להן לגלות את הכוח הרב שטמון בהן על מנת לפרוץ ולחולל שינוי, אישי או מקצועי. הקורס שארך כשנה נבנה בשלושה שלבים ובין הנושאים שנלמדו בקורס: אינטליגנציה רגשית, אמנות השכנוע ועמידה מול קהל, ניהול שינוי, פסיכולוגיה חיובית ועוד.

המשתתפות שהגיעו ממקצועות ומתחומים שונים, בהן מאמנות אישיות, יועצת מס, קוסמטיקאית ואשת מחשבים, עשו במהלך הקורס והחלו כבר לתת ביטוי לכלים ולידע שרכשו בקורס. כפי שאמרה אחת מהן: "לומדים פה כישורי חיים בסיסיים לעבודה, למשפחה ובכלל, להתמצאות של כל אישה במרחב. באופן אישי קיבלתי את האומץ לקום ולהגשים חלום". זהו קורס חובה לכל אישה".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "העצמת נשים היא אחד היעדים החשובים שעיריית הרצליה בראשותי פועלת לקדם. הקורס הזה, יחד עם הסדנאות והשירותים הנוספים שמינהל נשים מציע, מאפשרים לנו להגיע לכך".

סגנית רה"ע ומחזיקת תיק הנשים, איה פרישקולניק, שהשתתפה באחד המפגשים הביעה את הערכתה לדרך שהנשים עברו וציינה: "העצמת נשים הופכת להיות מעשית כאשר משלבים ידע, כלים יחד עם נשים אמיצות שמוכנות לחולל שינוי בעצמן ובסביבתן".בתמונה: משתתפות הקורס "לפרוץ דרך".

צילום: עיריית הרצליה.
 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525