אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מועצת הנוער העירונית בהרצליה יזמה קמפיין למאבק בתאונות אופניים חשמליים

הקמפיין שיוצא לדרך בימים הקרובים, צולם יחד עם אמן ההיפ-הופ אורטגה
7/07/2015
מועצת הנוער העירונית בהרצליה יזמה קמפיין למאבק בתאונות אופניים חשמליים (הגדל)

   
בני הנוער בהרצליה מתגייסים למאבק למען רכיבה בטוחה באופניים חשמליים, והתוצאה היא קמפיין שיזמה מועצת הנוער העירונית (מענ"ה) יחד עם סגנית ומ"מ ראש העירייה, מאיה כץ, האחראית על נושא התחבורה. בהנהלת העיר בירכו על היוזמה.

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

הקמפיין שיוצא לדרך בימים הקרובים, צולם יחד עם אמן ההיפ-הופ אורטגה, בשיתוף עם תלמידים מכל התיכונים בעיר. מופיעות בו סיטואציות מאפיינות מחיי היום-יום של בני נוער והוא קורא לבני הנוער לרכב יותר בטוח. מדובר בין השאר, בתמונות של בני נוער הרוכבים ללא קסדה, מסיעים מאחור חברים, או משוחחים בנייד בזמן הרכיבה.

להערכת חברי מועצת הנוער העירונית, אחוז הרוכבים הצעירים באופניים חשמליים הוא גבוה ולכן יש חשיבות מיוחדת למאמץ ההסברתי.

בנוסף לקליפ, הפיקה מועצת הנוער סטיקרים מאוירים בסגנון פופ-ארט להדבקה על האופניים.

נציגי הנוער מקווים שבאמצעות פנייה ישירה ובגובה העיניים לחבריהם ניתן יהיה לצמצם התנהגויות סיכוניות הכרוכות בשימוש באופניים.

יו"ר מועצת הנוער של העיר, איתי שובל, אומר "אני מאמין שהקמפיין יגרום לבני נוער לרכב בצורה בטוחה יותר ויחד נפחית את תאונות האופניים". 

ראש העיר, משה פדלון, הביע הערכה רבה לפעילות של מועצת הנוער בנושא וציין: "רכיבה בטוחה וזהירה היא אחד היעדים של העירייה ואנחנו פועלים לקדם אותה בדרכים שונות. אני שמח שמועצת הנוער מגלה בגרות ואחריות, והיא מהווה שותף מלא ויצירתי על מנת להגביר את המודעות לנושא בקרב בני הנוער ולהביא להפחתה ב מספר התאונות שמעורבים בהן אופניים חשמליים".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "אנו רואים חשיבות גדולה בקידום פעולות הסברה בכל הנוגע לרכיבה בטוחה על אופניים חשמליים, לכן, במקביל לפעולות הסברה נוספות, יצאנו בקמפיין מרענן וייחודי בשיתוף עם מועצת הנוער העירונית. נציגי בתי הספר גויסו לטובת הנושא ויחד יצרנו פרויקט שפונה לנוער בגובה העיניים ומטרתו להעביר בצורה מיטבית את המסר שבוער לכולנו. חשוב לציין שהקמפיין אינו תחליף לאחריות ההורים בנושא, ואני ממליצה לכלל הציבור לעיין בתקנות האחרונות כדי להבטיח את ביטחון ילדיהם".  


שניים מהסטיקרים שיופצו

 

 

 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525