אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

אצלנו במרפסת: מועדון השפות החדש

מפגשי שיחה שבועיים בין ישראלים, עולים, סטודנטים ותיירים * המפגשים ללא תשלום
3/08/2015
אצלנו במרפסת: מועדון השפות החדש (הגדל)

 
בחודש אוגוסט הקרוב תיפתח, לראשונה ב"מרפסת", מרכז הצעירים בשיתוף עיריית הרצליה, תוכנית פיילוט למועדון שפות - מפגשי שיחה שבועיים בין ישראלים, עולים, סטודנטים ותיירים. מדובר במועדון חברתי חדש אשר שם דגש על שיפור מיומנות הדיבור בשפות השונות, הקניית ביטחון עצמי בדיבור, הרחבה והעשרה של אוצר מילים.

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  


המפגשים הם ללא תשלום ומתקיימים באווירה נינוחה ונעימה על מנת לאפשר לישראלים לתרגל ולשפר את יכולת הדיבור, הקריאה והכתיבה בשפות זרות ובדומה לכך לעזור למשתתפים הזרים בלימודי העברית.

משה פדלון, ראש העירייה, הביע הערכה ליוזמה החדשה והוסיף: "מועדון השפות מבטא את האופי הבינלאומי של הרצליה, שיש בה עולים חדשים וסטודנטים רבים שבאים לכאן מכל העולם. הרווח מהמפגשים השבועיים הוא של כולם, הן של הישראלים שיוכלו לשפר את הידע שלהם בשפות זרות והן של האורחים והשוהים מחו"ל שישפרו את ידיעת העברית".
 
מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "בהרצליה יש עולים חדשים ממדינות רבות. התוכנית הוקמה במטרה לחזק את תחושת השייכות והקרבה בין המגזרים השונים, ובמקביל, לתת לצעירי העיר כלים ללמוד שפות שונות, להכיר חברים ותרבויות חדשות ובתמורה לעזור לעולים להתאקלם בארץ וללמוד עברית".

למידע מפוט ולהרשמה ניתן להיכנס לאתר "המרפסת" - מרכז הצעירים בהרצליה.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525