אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

אושרה להפקדה 'קריית שחקים' לבניית מגדלי מגורים, אזורי מסחר ותעסוקה

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "התוכנית תאפשר תוספת משמעותית של 1,500 יחידות מגורים,
תוך שמירה על צביון ירוק של לב בעיר הרצליה"
12/08/2015
הגדל

 

הוועדה המקומית בהרצליה אישרה להעלות להפקדה במחוזית את תכנית "קריית שחקים" - תוכנית בנייה נרחבת של למעלה מ- 1,500 יחידות דיור.

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניפרויקט "קריית שחקים" עתיד להיבנות על שטח של 120 דונם, באזור המכונה "משולש התחבורה", הנמצא בציר שבין שדרות שבעת הכוכבים, מסילת הרכבת ורחוב בן ציון מיכאלי.

על פי התוכנית, ייבנו במקום 1,500 יחידות דיור במגדלים בני 67 קומות ויותר. עוד כוללת התוכנית 200 אלף מ"ר של שטחי תעסוקה, שטחים ציבוריים, מרכז תחבורה ראשי ומבני ציבור בהם: היכל ספורט ובית ספר יסודי חדש.

במטרה לשמור על צביונו הירוק של האזור, מתוכננת בשטח הקמתו של מערך תחבורה מהפכני - במסגרתו ייסלל מערך תת-קרקעי של כבישים, שייצור חיבור עילי של עורק ירוק לפארק גליל ים, לצד הציר האורבני ופארק הרצליה (שטח הבאסה).

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, שיזם את קידום התוכנית, ציין כי "מדובר בתוכנית רחבה ומורכבת, שכאשר תצא לפועל, תשלב סביבה של עסקים קלים, מגורים ופנאי, והכל בלב העיר הרצליה, במרחק קצר מכל צירי התחבורה הראשיים של מדינת ישראל".

פדלון הדגיש כי "תוכנית זו היא חלק מחזוני להתחדשות עירונית ולתוספות יחידות מגורים ועסקים בעיר הרצליה במטרה לאפשר לבני העיר להמשיך ולגור בה. עם כניסתי לתפקיד, הרצליה נכנסה למהלך של תנופת בנייה אדירה ובימים אלו אנו עומדים במספר שיא של אישורי בנייה, תמ"א ופרויקטים חדשים". פדלון הוסיף כי "כבר בעתיד הקרוב אנו צפויים לקדם פרויקטים רחבים נוספים".

סגנית ומ"מ ראש העיר, מאיה כץ, ציינה: "הרצליה ממשיכה להוות מרכז העסקים של ישראל, המהווה אלטרנטיבה נגישה ואטרקטיבית. התוכנית שהוצגה במתחם התחבורה הציבורית, המשלבת את תחנת הרכבת ואת מסוף התחבורה העתידי, תתרום משמעותית להתפתחות המסחר והתעסוקה בעיר, תוך הקפדה על מציאת פתרונות תחבורה שישרתו הן את המתגוררים במתחם והן את העובדים בו".

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525