אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מאות תושבים נרתמו להליך שיתוף הציבור לשיפור מערכת התחבורה הציבורית

מאות תושבים נענו לפנייה ושלחו את הצעותיהם
12/08/2015
מאות תושבים נרתמו להליך שיתוף הציבור לשיפור מערכת התחבורה הציבורית (הגדל)

 
לפני כחודש פנתה מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה הממונה על תחום התחבורה, לתושבים להיות שותפים לתכנון המחודש של מסלולי התחבורה הציבורית בעיר כתהליך שיתוף ציבור ראשוני וזאת, בעקבות השינויים הצפויים והעתקת התחנה המרכזית אל המסוף החדש ברחוב בן-ציון מיכאלי.

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

 

מאות תושבים נענו לפנייה ושלחו את הצעותיהם לשיפור וייעול מערכת התחבורה הציבורית והמסלולים השונים.

מהפניות עולה, כי הצרכים העיקריים של התושבים הינם הוספת קווי תחבורה שיחברו בין השכונות לאזור הרכבת, אזור התעשייה, חופי הים והמרינה.

פניות נוספות שהתקבלו, הביעו רצון להחליף את כלי התחבורה במסלולים הקיימים בשכונות מאוטובוסים למיניבוסים ומידיבוסים והגברת תדירות הקווים.

הממצאים שמופו ונבדקו בקפידה, יוצגו למשרד התחבורה האמון הבלעדי על הנושא.

לאור ההיענות החיובית של התושבים והצלחת התהליך, הוחלט להמשיך את השיתוף הציבורי בנושאי תחבורה גם בעתיד.

ראש העיר משה פדלון הביע שביעות רצון מההיענות הגבוהה של התושבים וציין: "שיתוף ציבור הוא בעיניי כלי עירוני מצוין, התורם לכך שעבודת העירייה מבטאת בדיוק את צרכי התושבים. אני רואה בהיענות הגבוהה של התושבים מנוף לשיתופי פעולה נוספים".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "מערכת תחבורה ציבורית ענפה ויעילה היא המענה ההולם לבעיות התחבורה בעיר ויש לה תפקיד חברתי חשוב בהבטחת יכולת הניידות גם לאלו שאינם יכולים להתבסס על הרכב הפרטי. אני רואה חשיבות גדולה בשיתוף הציבור לשימוש בידע שיש בקרב התושבים ככלי לעידוד השימוש בתחבורה הציבורית וזאת כחלק ממכלול הפעולות שאנו מקיימים בנושא. אני מודה לתושבים על הירתמותם למהלך ואפעל ככל שניתן מול משרד התחבורה להטמעת ההצעות במערך הקווים החדש".
 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525