אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראש העירייה דורש מחברת החשמל: "העבירו 1,500 ₪ לכל בית אב בעיר שנותק מחשמל יותר מ-24 שעות"

בכוונת ראש העיר גם להגיש תביעה נגד חברת החשמל
27/10/2015
הגדל
 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, הנחה היום (שלישי) את יועציו המשפטיים להכין כתב תביעה נגד חברת החשמל על הנזקים הכבדים שנגרמו לעיר הרצליה ולתושביה במהלך ימי הפסקת החשמל, שהחלה ביום ראשון השבוע ובשלב זה טרם הסתיימה.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
ראש העיר גם דורש מחברת החשמל להעביר בתוך 10 ימים 1,500 שקל לכל בית אב בשרון בכלל, ובהרצליה בפרט,שהיה מנותק יותר מ-24 שעות במהלך ההפסקה לכיסוי ההוצאות שנגרמו להם עקב נזקים והוצאות על זריקת מוצרי מזון שהתקלקלו, רכישת אמצעי תאורת חירום ואי הנוחות הכללית.

לדברי פדלון, מעל 6,500 בתי אב, גנים, בתי ספר, עסקים מסחריים ועוד, מנותקים מחשמל ימים ארוכים וסובלים עקב כך מנזקים הנאמדים ביותר מ-15 מיליון שקל.

הנזקים הללו מתבטאים בין השאר בעשרות טונות של מזון שהיה צריך לזרוק לאחר שהתקלקל במקררים ובמקפיאים שלא עבדו, תגבור משמעותי של צוותי פינוי גזם ואשפה ברחבי העיר, העסקת צוותים מתוגברים של מוקד העירייה לילות כימים על מנת לתת סיוע ופתרונות לפונים הרבים, פינוי נזקקים, חולים, קשישים ומשפחות עם פעוטות מבתיהם, מתן פתרונות לינה ועוד.

בכוונת ראש העיר להגיש את התביעה מיד לאחר שכל חלקי העיר יחוברו שוב לחשמל.

משה פדלון, ראש העירייה : " מדובר בליקוי מאורות ובמחדל חמור ביותר. לא ייתכן שדווקא בתקופה כל כך רגישה ומתוחה מבחינה ביטחונית, בה אנשים חיים בפחד, יתווספו גם הפחד וחוסר האונים אל מול החשיכה במשך ימים ארוכים כל כך ". 

 

 

 צפו ראש העיר, משה פדלון, בראיון לתוכנית הבור - 'העולם הבוקר'

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525