אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

ביום שלישי ציינה עיריית הרצליה את יום הבטיחות בדרכים ברחבי העיר

הפעילויות נערכו ע"י מטה הבטיחות העירוני בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
3/11/2015
הגדל
 

עיריית הרצליה קיימה ביום שלישי השבוע את יום הבטיחות בדרכים, תחת הסיסמה "הולכים על בטוח", וזאת במטרה להעלות את המודעות הציבורית לנושא ובמיוחד את הצורך של הולכי הרגל להיות זהירים בדרך. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
הפעילויות, שנערכו ע"י מטה הבטיחות העירוני בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, כללו בין השאר פעילות הסברתית ויצירתית בה ילדי בתי הספר היסודיים העיר פגשו בדרכם לביה"ס את כוכבי הילדים "זהירון וחיפזון", שהעבירו מסרים בטיחותיים במעברי חצייה.

כמו גם פעילות הסברתית באמצעות ואן אספנות שהגיע לקניון שבעת הכוכבים ולרחבת שבט "ארד" של הצופים ובו קיבלו העוברים והשבים מסרים לגבי כללי זהירות בדרכים בדגש על חצייה בטוחה.

בשעות הבוקר המוקדמות של אותו יום הגיעו ראש העיר, משה פדלון, סגניותיו מאיה כץ ואיה פרישקולניק, וכן שחקני קבוצת הכדורסל של בני הרצליה לבי"ס ויצמן וסייעו לילדים לחצות בצורה בטוחה וזהירה במעברי החצייה הסמוכים לבית הספר.

ראש העיר משה פדלון אמר: "נושא הבטיחות בדרכים של תושבי העיר בכלל, והילדים בפרט, עומד בראש נעיינינו והעירייה מפעילה הרבה תוכניות על מנת להפחית את מספר התאונות והפגיעות להגביר את המודעות והזהירות של נהגים והולכי רגל ".
 


 

בתמונות:  
1. ראש העיר משה פדלון, סגניותיו מאיה כץ ואיה פרישקולניק וילדים מבי"ס ויצמן.
2. ראש העיר משה פדלון, סגניותיו מאי כץ ואיה פרישקולניק, כדורסלנים מבני הרצליה ותלמידי משמרות הזה"ב בבי"ס ויצמן.

3. כוכבי הילדים "זהירון וחיפזון".

 

צילומים: עיריית הרצליה.
 

 

 

 

 

 

יי

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525