אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

מנהל ואוצר חדש למשכן אמנים הרצליה: האוצר רן קסמי-אילן

קסמי-אילן ייכנס לתפקידו בתחילת חודש נובמבר
5/11/2015
הגדל
 

קסמי-אילן הוא בוגר המחלקה לאמנות בבצלאל, ובעל ניסיון של למעלה מעשור ביצירה ותפעול של פרויקטים בינתחומיים, אמנות מחויבת חברתית וחינוך בלתי פורמלי. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

בשמונה השנים האחרונות היה קסמי-אילן חבר בצוות המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית ושימש אוצר ומנהל תוכנית החינוך, ובמסגרת זו היה חבר בצוות המייסד והועד המנהל של הפאבלאב ( FabLab Fabrication Laboratory) - מעבדת ייצור דיגיטלית קהילתית.

כמו כן, היה מיוזמי ומפעילי ״פרויקט ג׳סי כהן״ - פרויקט של אמנות הפועלת מתוך תחושת אחריות ושותפות לחברה בה היא מתקיימת.

בין התערוכות שאצר: ״רע מנעוריו״ יחד עם גלית אילת (2009), ״סוטים״ (2012), ״לאן?״ יחד עם אודי אדלמן ואיל דנון (2011-2), ״מהילד שלך לא יצא שום דבר״ יחד עם איל דנון (2012), ו-״מעל ומעבר לקשת״ (2014).

עם כניסתו לתפקיד מתכוון קסמי-אילן להפוך את משכן האמנים למרחב יצירתי עבור אמנים, אוצרים, חוקרים ושותפים מהארץ ומחו"ל, וכן למרחב תומך ליצירה, הפקה, הצגה והפצה של אמנות עכשווית, בין השאר באמצעות פרויקטים מתחלפים מגוונים וליווי אמני הבית שיתחלפו כל שנתיים. בין הראשונים שייכנסו לחללי העבודה למשך שנתיים האמנים טליה ישראלי, הדס חסיד, אורלי הדרי ויגאל פרדו.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, איחל לקסמי-אילן הצלחה בתפקידו החדש והוסיף "הנהלת העיר והעובדים יעשו הכול על מנת לסייע לו להציב את משכן האמנים כאבן שואבת וכמרכז של אמנות ויצירה במיטבה".

 בתמונה: רן קסמי-אילן.

צילום: לי אורפז.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525