אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

חדשנות מקומית-סבב שני

הסתיים אירוע האקסלרטור האורבני השני של מרכז היזמות הטכנולוגי בהרצליה
11/11/2015
הגדל
 

השבוע התקיים אירוע האקסלרטור האורבני השני של מרכז היזמות הטכנולוגי בהרצליה. הסטארטאפיסטים שהשתתפו, סיימו תכנית בת שלושה חודשים והציגו את עבודתם בפני בכירי העירייה, משקיעים פרטיים, משקיעי הון סיכון ונציגי חברות בינלאומיות.

 

דיוור עירוני - קישור לרישום

פייסבוק עירוני - קישור

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

במהלך התוכנית נהנו הסטארטאפים שהתקבלו לתכנית לתמיכה ולליווי של מנטורים מובילים בתחום הייטק בישראל, גישה לשירותי העירייה וקישור לקהילות בעיר וכן לחלל עבודה שבו יוכלו לפתח את המוצר. לאורך כל תקופת התכנית, עבדו הסטארטאפים על פיתוח מספר תחומים: שיווק, מוצר, תכנית עסקית ועוד.

מרכז היזמות הטכנולוגי, יוזמה של עיריית הרצליה, הינו מרחב עבודה משותף ליזמים צעירים מגיל 21 ומעלה. האקסלרטור הוא פורמט של 3 חודשים, שמתמקד בחדשנות אורבנית, מיזמים הקשורים לחיים בעיר, טכנולוגיות אזרחיות, קהילות חכמות וחיי קהילה בעיר. האקסלרטור מתנהל ב"מרפסת" - מרכז הצעירים של העיר הרצליה.

משה פדלון, ראש העירייה: "עיריית הרצליה מקדמת חדשנות ויזמות ומסייעת ליזמים, במיוחד כאלה שנמצאים בתחילת דרכם, על מנת שהם יוכלו להגשים את חלומם ואנחנו כעיר נוכל ליהנות מהפירות. העובדה שזהו כבר האקסלרטור השני מעידה על הצורך שקיים בנושא ואני שמח שאנחנו נותנים לכך מענה יעיל וטוב".
 

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "התכנית נועדה לפתח את דור העתיד של היזמים בתחילת דרכם ולפתוח עבורם דלתות לשיתוף פעולה משמעותי תוך יצירת שוק חדש בפיתוח העיר הרצליה. מרכז היזמות הטכנולוגי זוכה להערכה רבה ומביא להישגים ולשיתופי פעולה רבים".בתמונה: הסטארטפיסטים בסיום האקסלרטור עם מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה (שנייה משמאל) ותאיר קטובלסקי, מנהלת מרכז היזמות הטכנולוגי.

צילום: עיריית הרצליה.

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525