אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

יותר ממאה תושבי שכונת 'הרצליה הצעירה' נרתמו להליך שיתוף בגינת הפרחים בשכונה

הגינה ממוקמת ברח' יהודה הנשיא פינת הרחובות רזיאל ופסמן
17/11/2015
תושבי שכונת 'הרצליה הצעירה' (הגדל)
תושבי שכונת 'הרצליה הצעירה'
 

ביום שישי האחרון קיימה עיריית הרצליה הליך שיתוף ציבור לגבי שדרוג גינה בשכונת הרצליה הצעירה, ברח' יהודה הנשיא פינת הרחובות רזיאל ופסמן, המוכרת בשם "גבעת הפרחים".


 

דיוור עירוני - קישור לרישום

פייסבוק עירוני - קישור

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

הגינה, המשתרעת על כ-10 דונם, מהווה שמורת טבע וכוללת כיום חורשת אורנים, מגוון עצי ארץ ישראל וכן פרחי בר. בכוונת העירייה לשמר את הגינה כשמורת טבע ולהעצים את ערכי הטבע שבה וכן להנגיש אותה לציבור.

בהתאם לחזונו של ראש העיר משה פדלון, העירייה נוהגת לשתף את התושבים ולשמוע את עמדתם בפרויקטים גדולים שהיא מקיימת לפני שהם עוברים לשלב הביצוע. קיום המפגש היה בתיאום עם נציגי התושבים ועם נציגי סיעת "דרך חדשה".

יותר ממאה תושבים הגיעו למפגש ביום שישי, בו הוצגו בפניהם האיכויות הייחודיות של המקום. המשתתפים עצמם סיפרו כיצד הם רואים את המקום וציינו מה הם רוצים שיהיה בגינה ומה שלא יהיה בה, ובהמשך גם מילאו שאלונים בנושא.

ראש העיר משה פדלון בירך את המשתתפים על המעורבות והאכפתיות שהם מגלים והוסיף "מטרת המפגש היא לקדם את תכנון הגינה בצורה המיטבית ביותר תוך שיתוף התושבים והאזנה קשובה לרצונם".

חבר המועצה תום סטרוגו, אמר "אני מברך על שיתוף הפעולה, התמיכה וההיענות לבקשה של רשימת דרך חדשה לקדם את שדרוג גינת גבעת הפרחים תוך שיתוף ציבור".

 בתמונה: המשתתפים בהליך שיתוף הציבור בגבעת הפרחים.

צילום: ג'קי רבינוביץ.
  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525