אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

עיריית הרצליה ציינה את היום הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

את האירוע ליווה קמפיין צילומים ייחודי, בסיסמא "המגבלה שלי היא הגישה שלך" בו צולמו אנשים בעלי מוגבלות במטרה להעביר את מסר השוויון
30/11/2015
בכירי העירייה מתרגלים בטקס את שפת הסימנים (הגדל)
בכירי העירייה מתרגלים בטקס את שפת הסימנים

 

עיריית הרצליה, יחידת הנגישות והיחידה לעבודה קהילתית, ופעילי תכנית "קהילה נגישה" לשילוב אנשים עם מוגבלויות בקהילה, בשיתוף תיכון חדש, קיימו ביום ראשון השבוע את הטקס העירוני המרכזי לציון היום הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, במעמד ראש העיר, משה פדלון, סגניות ראש העיר, מאיה כץ ואיה פרישקולניק, מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא וחברי מועצה.

 

דיוור עירוני - קישור לרישום

פייסבוק עירוני - קישור

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


 
שיאו של הטקס היה "הצבת כוכבים": 7 אנשים עם מוגבלות מלווים בשבעה בני נוער שהצטיינו במהלך השנה בתרומה לקהילה, הציבו 7 כוכבים, כשבעת כוכבי העיר הרצליה, לציון שילובם של האנשים עם המוגבלות בקהילה העירונית. בנוסף התקיים פאנל ובו אנשים בעלי מוגבלות שהשיבו על שאלות, וכן מופע אמנותי שכלל קטעי ריקוד של להקת "גלגל במעגל" ושירה מפי שרונה אלימלך.

בין המציבים: שימי שחייק, נכה פיזי, אלוף העולם באופני יד, שכבש לפני כשנתיים את פסגת הקילימנג'רו, סוניה מוכתר, אישה עם עיוורון, צלמת חובבת שהציגה בארץ ובחו"ל ופעילה קהילתית מוכרת ועוד.

אירוע זה הוא חלק מהעבודה המתמשכת הנעשית בהרצליה על מנת לקדם את השילוב של אנשים עם מוגבלות בקהילה.

את האירוע ליווה קמפיין צילומים ייחודי, תחת הסיסמא "המגבלה שלי היא הגישה שלך" בו צולמו אנשים בעלי מוגבלות מתוך הקהילה בהרצליה במטרה להעביר את מסר השוויון. הקמפיין הופק על ידי דוברות היחידה בשיתוף יחידת הנגישות העירונית והצלם רני לוריא.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון: "עיריית הרצליה פועלת לאורך כל השנה על מנת להנגיש את העיר הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית-קהילתית וכן להגביר את המודעות לצרכים המיוחדים של תושבים בעיר".

 


 

בתמונה: בכירי העירייה מתרגלים בטקס את שפת הסימנים.

צילום: עופר עמרם.


בתחתית תמונות מתוך הקמפיין: 
 

 

 

קמפיין הנגישות 2015 - 'הגישה שלך היא המגבלה היחידה שלי'
""    "" 
     
""    ""

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525