אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

סיפור הצלחה במרכז העיר

"היכל בעיר" ממשיך בתנופה עם עונה שנייה עשירה של הצגות, מופעים וערבי זמר, הרצאות וסיפורים
1/12/2015
מבנה 'היכל בעיר' (הגדל)
מבנה 'היכל בעיר'

 

דרמה קומית חברתית, מופע אנדלוסי, הצגה ביידיש, ערב מספרי סיפורים, הרצאה על אלסקה הפראית, אלה הם רק כמה טעימות ממגוון האירועים והמופעים שיעלו במהלך חודש דצמבר הקרוב בהיכל בעיר בהרצליה.

 

דיוור עירוני - קישור לרישום

פייסבוק עירוני - קישור

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניההיכל, שזו העונה השנייה לפעילותו במתכונת הנוכחית, הפך תוך זמן קצר לאחד ממוסדות התרבות המובילים והמצליחים בעיר.

בין הסיבות העיקריות לכך ניתן לציין את אופיו המיוחד כמקום המספק תפריט בילוי מעניין ומסקרן, ונותן מענה לקהל בתחומי התרבות והפנאי, כגון: מופעי תיאטרון, מוסיקה וזמר, הרצאות בנושאים מגוונים, שיחות וסיפורים מרתקים, וכולם עם מיטב האמנים והיוצרים שפועלים כיום בארץ.

בנוסף, היכל בעיר ממוקם במרכז הרצליה, במיקום נוח וקרוב, האולם נגיש ומותקנת בו מערכת עזר לכבדי שמיעה, עזרים ייחודיים לכבדי ראייה והוא מציע לבאים אולם תיאטרון מפואר ומבואה אלגנטית ומזמינה, יחד עם הקפדה על איכות המופעים שמועלים בו.

כזכור, רק לפני כשנתיים עוד עמד בניין ההיכל כמבנה כמעט נטוש בליבה של העיר. אמנם פעל בו אנסמבל יוצר של אמנים, אך הקהל "הצביע ברגליים" ונעדר כמעט לחלוטין מן ההצגות.

ערבים שלמים עמד המבנה ריק מקהל והיווה מקור לגירעון עירוני מתמשך שהושקעו בו מיליוני שקלים. עם כניסתו של ראש העיר, משה פדלון, לתפקידו, הוחלט על שינוי אסטרטגיית הפעולה של המקום על מנת לייצר בית שוקק לתרבות חיה ותוססת בלב העיר הרצליה.

"עיקרון הפעולה שלנו", מספרת רויטל שטיין, מנהלת ההפקות והאירועים של היכל בעיר, "הוא לתת איכות מצוינת בעלות שווה לכל כיס ונפש ויחד עם זאת להביא את המיטב בלי להתפשר". ולאסטרטגיית פעילות זו אכן יש כיסוי: עיון בלוח המופעים של ההיכל מראה איזו עונה עשירה ומרתקת מתקיימת בו עם ערבי טברנה, מוסיקה ישראלית, מוסיקת עולם, בידור, הרצאות מאלפות בתחומים שונים וכמובן הצגות תיאטרון משובחות. כמו כן, במבואה מוצגות תערוכות מתחלפות של הגלריה העירונית.

ועם ההצלחה הנמשכת של ההיכל, בהנהלת ההיכל לא שוקטים על השמרים. קלאודיה מזרחי, מנהלת ההיכל, מספרת "לקופות הוכנסה מערכת ממוחשבת חדישה, נוסף אתר אינטרנט ידידותי לרכישת כרטיסים און ליין והופק ניוזלטר, המאפשר לכל מי שנרשם לקבל הצעות מעניינות ומבצעים כדאיים".

לדברי ראש עיריית הרצליה משה פדלון "היכל בעיר הפך כבר לחלק מרכזי מחיי התרבות של הרצליה ומעשיר אותנו בשפע של הצגות וערבי סיפורים, מוסיקה וזמר מהנים, המהווים חגיגה אמיתית לכל הטעמים והגילאים בעיר".

מנכ"ל עיריית הרצליה, יהודה בן עזרא מציין כי "היכל בעיר הוא אחת הפנינים הזוהרות של חיי התרבות בהרצליה הנותן למבקרים בכל אחד מהמופעים שעולים בו הזדמנות להתרגש, לצחוק, ליהנות".

 


 

מצ"ב תמונות מההיכל.

צילום: יוגב עמרני.
  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525