אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עוד מהלך ירוק של עיריית הרצליה: תלושי השכר - באינטרנט, תשלומי ארנונה באפליקציית פייסבוק

ראש העיר משה פדלון: "השירות החדש ייעל את עבודת העירייה, יחסוך במשאבים ויתרום לאיכות הסביבה"
15/12/2015
לוגו עיריית הרצליה (הגדל)
לוגו עיריית הרצליה

   
עיריית הרצליה תורמת לאיכות הסביבה: החל מהחודש יכולים עובדי העירייה לצפות באינטרנט בתלושי השכר, בטפסי 106 ובדיווח לגבי חופשות וימי מחלה.

 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

מדובר במהלך טכני חדשני שבוצע ע"י מחלקת המחשוב בשיתוף ובתיאום עם אגף משאבי אנוש. בחודשים הראשונים יופק במקביל גם תלוש נייר, ובהמשך, על פי החלטת העובד, יופק התלוש רק באינטרנט.

המהלך הזה מצטרף לשיפור נוסף שמציעה העירייה לתושבים והוא האפשרות לבצע תשלומים לעירייה ישירות מעמוד הפייסבוק העירוני. זאת באמצעות אפליקציית התשלומים המאובטחת Cellpay, על פי תקני אבטחה בינלאומיים כולל הצפנת SSL.

איך זה עובד? האתר מקושר ישירות לחשבון של התושב ברשות המקומית, וכאשר הוא מקיש את נתוני החשבון לתשלום מתבצע אימות הנתונים מול הרשת. עם הלחיצה על מקש "אישור" לביצוע התשלום, חשבונו ברשות מזוכה מידית ובסיום ביצוע התשלום נשלחת הודעת אישור על ביצוע העסקה. אישור נוסף יישלח גם לכתובת הדואר האלקטרוני.

יש לציין כי האפליקציה זמינה אך ורק בשימוש מהמחשב ולא מהטלפון הנייד. מהנייד ניתן להשתמש באפליקציה הסלולרית של עיריית הרצליה.

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא שיבח את המהלך ואמר "השינויים הללו הם ביטוי לקידמה הטכנולוגית שבה ניצבת עיריית הרצליה הודות למקצועיות הגבוהה של עובדיה. בכך אנחנו יכולים להציע שירותים נגישים ונוחים יותר".

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון ציין "השירות החדש ייעל את עבודת העירייה, יחסוך במשאבים ומהווה נדבך נוסף במכלול היעדים שהצבנו לעצמנו כארגון אשר חוסך בנייר ותורם לשיפור איכות הסביבה". 

    

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525