אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

בית קינן בהרצליה מארח את "השוות"

יעל ארד, סול צבי ומאיה זלצמן, שלוש נשים מצליחות ומובילות, יגיעו ביום שישי, 25.12, בשעה 9:45 לבית קינן
24/12/2015
הגדל

   
"קבוצת השוות" הן נשים מובילות ומסקרנות, שביום שישי בבוקר יספרו על הדרך שלהן להגשמת חלומות ולהשפעה. הכניסה חופשית.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

יעל ארד, סול צבי ומאיה זלצמן, שלוש נשים מצליחות ומובילות, יגיעו ביום שישי, 25.12, בשעה 9:45 לבית קינן בהרצליה, ויספרו על הדרך שלהן להצלחה. זאת במסגרת הסדרה "קבוצת השוות", שקמה כדי להעצים נשים ולהראות איך ניתן להגשים חלומות ועסקים, לגבור על מכשולים ולהצליח. הכניסה לאירוע חופשית.

הסדרה היא שיתוף פעולה בין עיריית הרצליה, מינהל נשים, מרכז הצעירים "המרפסת" ובית קינן. המפגש הוא השני במסגרת הסדרה, ובמהלכו ייערך גם נט וורקינג בין המשתתפות, במטרה שהן יעזרו זו לזו לצמוח, להרחיב פעילויות בקהילה, למצוא שותפויות וליצור חברותא. באירוע הקודם של הקבוצה השתתפו ג. יפית, דפני ליף ודפנה רכטר.

על הבמה באירוע הנוכחי יהיו סול צבי, תושבת הרצליה פיתוח, אשפית הייטק ויזמית, מייסדת ג'יניו, שנמכרה ב 34.1 מיליון דולר לפני שנה. יעל ארד היא סגנית אלופה אולימפית, סגנית אלופת העולם ואלופת אירופה בג'ודו, הישראלית הראשונה שזכתה במדליה אולימפית. מאיה זלצברג נפתלי היא הייטקיסטית שהקימה את קבוצת זמינגו והבעלים של חברת המובייל המובילה בישראל.

ראש העיר משה פדלון: "עיריית הרצליה פועלת במגוון דרכים להעצים נשים ולעודד אותן להגביר את יכולתן וכוחן להשפיע על השיח והעשייה הציבורית ואף להוביל אותם. המפגשים הללו מהווים הזדמנות טובה עבורן להיחשף לאפשרויות ולכלים יצירתיים על מנת להגשים את עצמן".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "מטרת המפגשים היא לאפשר לנשים מובילות בתחומים השונים לתת כלים להצלחה, ליצור מערך דיונים ושיח בתחומי העצמה נשית ולקדם שיתופי פעולה בין המשתתפות".

איה פרישקולניק, סגנית ראש העירייה: "קבוצת השוות מצטרפת לשפע פעילויות מבורכות המוצעות לנשות הרצליה ומעצימות את השוויון המגדרי בעיר. שמחתי לפגוש בדמויות הנשיות המובילות שבאו לחלוק את סיפוריהן האישיים ולספק הזדמנות להכיר מקרוב את דרכן להצלחה".

 

לפרטים מלאים אודות האירוע ←
 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525