אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

ב-14.1 הן מגיעות להרצליה! "היכל בעיר" מציג: הרכב A-WA

שלוש אחיות שהיצירה הסוחפת שלהן מציעה מסע מוסיקלי מרתק בסגנונות וצלילים מרחבי העולם
29/12/2015
הגדל

   
המוסיקה שלהן מביאה משב רענן אותנטי ואיכותי של פולקלור חוצה דורות וסצינת מוסיקת עולם שמחה וחמה, שסוחפת אחריה הרבה מאוד אוהדים בארץ ובחו"ל. עכשיו הן מגיעות להרצליה, וביום חמישי, ה-14 בינואר, הן יופיעו ב"היכל בעיר", המקום שיודע לשים את האצבע על הדברים החמים ביותר.
 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

מדובר בשלוש אחיות, תאיר, לירון ותגל חיים, שמופיעות בהרכב שזכה לשם WA-A והן לא נחות לרגע, מופיעות ללא הפסקה וזוכות לתגובות חמות ופניות מכל העולם. הן הפכו לחלק בלתי נפרד מההרכב הבימתי של בלקן ביט בוקס בסיבוב ההופעות MINIMAL ובהמשך הופיעו בהרכב משלהן גם בארץ מול מאות מעריצים ובפסטיבלי מוסיקה בפולין וצרפת.

בהמשך הן התחילו לעבוד על אלבום הכולל שירים עממיים ממורשת יהדות תימן, ויצרו זהות ייחודית עם הרבה גרוב, אלקטרוניקה וניחוח גלובל ביט חדשני.

ההופעה שלהן ב"היכל בעיר" מבטאת את המגמה של הנהלת "היכל בעיר" להציב את המקום בקדמת העשייה התרבותית עם היצע עשיר של מופעים מוסיקליים ותיאטרוניים ממיטב היוצרים והאמנים הישראלים הפועלים כיום.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון: "הקהל הרב שמגיע ל'היכל בעיר' וממלא את האולם מוכיח שתושבי העיר אוהבים תרבות טובה ומעריכים את התכניות המצוינות שמועלות בו".

 


 

בתמונה: הרכב A-WA.

צילום: Luke brossette.

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525