אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

סילבסטר בטוח בהרצליה

פעילות הסברה שנועדה לוודא שהחוגגים יחזרו הביתה בשלום
6/01/2016
סילבסטר בטוח בהרצליה (הגדל)
סילבסטר בטוח בהרצליה
 

עיריית הרצליה ערכה בליל השנה האזרחית החדשה, בשיתוף מטה הבטיחות העירוני והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, פעילות הסברה על מנת לוודא שהחוגגים יחזרו הביתה בשלום.

 

קישור לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

במהלך הערב, הסתובב במוקדי הבילוי השונים באזור התעשייה ובמרכז העיר, וואן ממותג עם המסר "אל תתן לאלכוהול לנהוג במקומך", אותו ליוו דמויות מחופשות לבקבוקי אלכוהול שנתנו למבלים את האפשרות להצטלם איתם תוך העברת המסר שיש להימנע מנהיגה תחת השפעת אלכוהול.

בנוסף, התושבים התבקשו להעלות תמונה לאינסטגרם עם הכותרת, "גם אני לא שותה ונוהג/ת בסילבסטר", 150 הראשונים שמצאו את הוואן והראו לנציגים את התמונה זכו בינשופון אלקטרוני.

ראש העירייה, משה פדלון: "אנו פועלים לאורך כל השנה כדי להפחית את מספר תאונות הדרכים בעיר ומדגישים כי נהיגה תחת השפעת אלכוהול מהווה גורם מרכזי לתאונות אלה. מבצע ההסברה שלנו בליל סילבסטר היה הזדמנות נוספת לחדד את המסר הזה ולהפיץ אותו בקרב כל החוגגים".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ: "פעילות ההסברה בליל השנה האזרחית החדשה נועדה להגביר את המודעות בקרב המבלים לסכנות הטמונות בשילוב אלכוהול ונהיגה. אני שמחה כי החוגגים לקחו אחריות אישית והקפידו על כללי הזהירות הנדרשים בערב השנה החדשה. מאחלת שתהיה שנה אזרחית טובה ובטוחה".

 בתמונה: פעילות ההסברה.

צילום: עופר עמרם.
 

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525