אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מסתכלים קדימה: פרויקט עירוני להכנה לצה"ל

במסגרת תהליך ההכנה לצה"ל שעוברים תלמידי השכבות הבוגרות בתיכונים
6/01/2016
לוגו העירייה (הגדל)
לוגו העירייה

 

ביום חמישי האחרון, התכנסו תלמידי כיתות י"א ו-י"ב בהרצליה, הנמצאים לפני הליך הגיוס ולקראת קבלת צו ראשון, וצפו בהצגה "הקיץ שלי" של התאטרון הארצי לילדים ונוער. זאת במסגרת תהליך ההכנה לצה"ל שעוברים תלמידי השכבות הבוגרות בתיכונים במהלך כל השנה.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

 

סיפור המחזה, המשלב שירים וקטעי ווידאו-ארט, מסופר דרך עיניו של יונתן, הבוחר לתעד את חבריו בקיץ האחרון שבין סיום הלימודים לגיוס. הוא עוקב ומתעד את חבריו ברגעי ההתלבטויות, המשברים והדילמות, האכזבות והפחדים עמם מתמודדים התלמידים רגע לפני גיוסם לצבא.

במסגרת תכנית ההכנה לצה"ל, שגובשה על ידי מחלקת הצעירים בעירייה, עוברים התלמידים פעילויות הכנה המעניקות להם כלים להכינם לגיוס לצה"ל. מיד בתום ההצגה נערכה שיחה בין השחקנים, הרכזים החברתיים והתלמידים בה נענו התלמידים על שאלותיהם בנוגע לגיוס הקרוב.

ראש העיר משה פדלון ציין כי: "השירות בצה"ל הוא בעיניי חובה ערכית ומוסרית. פרויקט ההכנה שאנחנו מפעילים בתיכונים מאפשר לבני הנוער להכיר את ההיבטים הערכיים והמעשיים של השירות ולמצוא את הדרך שבה הם יכולים לתרום לחברה ולמדינה".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה, שהשתתפה באירוע בירכה את המשתתפים ואמרה: "החשיבות שעיריית הרצליה מעניקה לעידוד הגיוס והשירות המשמעותי ניכרת במסגרת הפעילויות הרבות שמתקיימות במטרה להכין את בני הנוער בצורה המיטבית לתהליך הגיוס ושלבי המיונים תוך מתן הכלים האינפורמטיביים, מנטליים וערכיים הנדרשים".

   

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525