אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

שיעורי שחייה לכיתות ב' בבריכת השחייה העירונית במרכז אפולוניה ע"ש שמואל דגני ז"ל

התכנית הייחודית תחל מיום שני, 7.2
2/02/2016
הגדל
 

המחלקה לספורט בעיריית הרצליה, בשיתוף עם העמותה העירונית בני הרצליה ומשרד החינוך, מפעילה החל מיום שני, 7.2, תכנית ייחודית במרכז הספורט אפולוניה: שיעורי שחייה לכיתות ב'. מדובר בתכנית שונה מזו שנהוגה בארץ, שכן בדרך כלל היא מיועדת לתלמידי כיתות ה'. 


 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

השיעורים מתקיימים לאורך השנה, מאחר שהבריכה מחוממת ומקורה, והתלמידים מגיעים לבריכה בהסעות. הילדים משתתפים ב- 10 שיעורי שחייה, על פי רמתם, ומועברים על ידי מאמני שחייה של בני הרצליה.

התכנית מופעלת במימון העירייה העומד על 40 אלף ₪ והשתתפות של ההורים בכ-200 ש"ח. התשלום, שנקבע על ידי משרד החינוך, כולל הסעות הלוך ושוב, כניסה לבריכה ועלות המורים.

כול המורים הינם מאמנים מוסמכים וחלקם מורים לחינוך גופני, אשר נקבעו על ידי הפיקוח על החינוך הגופני ובפיקוחם, ובשיעורים נמצא רכז מטעם הפיקוח על החינוך הגופני.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון ציין כי "עיריית הרצליה רואה חשיבות בהפעלת התכנית שכן היא מטמיעה בילדים מגיל צעיר הנאה מאורח חיים פעיל ומקנה להם הרגלי עבודה, משמעת ושליטה במיומנות השחייה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא: "שיעורי השחייה בבריכה העירונית הם שירות עירוני חשוב למען ילדי העיר המופעל ברוח החזון העירוני של הרצליה כעיר בריאה ומקיימת".

 תמונה של בריכת השחייה העירונית.
צילום: עיריית הרצליה. 

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525