אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תלמידי תיכון הנדסאים הרצליה זכו במקום הראשון בתחרות רובוטיקה אזורית

לתחרות הארצית, שתתקיים בחודש מרץ, העפילו גם תלמידי חט"ב רעות
4/02/2016
תלמידי תיכון הנדסאים הרצליה זכו במקום הראשון (הגדל)
תלמידי תיכון הנדסאים הרצליה זכו במקום הראשון
 

הישג לתלמידי הרצליה שהשתתפו בסוף השבוע בתחרות האזורית ברובוטיקה FLL - FIRST LEGO LEAGUE: שתי קבוצות של תלמידי העיר העפילו לתחרות הארצית ברובוטיקה שתתקיים בתל אביב בחודש מרץ. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


    
אלה הם תלמידי תיכון הנדסאים שזכו בפרס האליפות מקום ראשון, וכן תלמידי חט"ב רעות. שתי קבוצות נוספות זכו בהישגים מרשימים: קבוצת יד גיורא תשתתף בתחרויות בקטגוריית החדשנות, וקבוצה נוספת של תיכון הנדסאים זכתה בפרסי ההשראה.

בתחרות, שהתקיימה בתיכון הנדסאים בעיר, השתתפו 25 קבוצות שהגיעו מרחבי הארץ, בהן שמונה קבוצות מהרצליה. טקס הפתיחה התקיים במעמד ראש העיר, משה פדלון, סגנית רה"ע איה פרישקולניק, ראש אגף החינוך אבי בנבנישתי, נציגי FIRST וסגל בית הספר.

נושא התחרות השנה היה מיחזור אשפה ותלמידי הקבוצה הזוכה פיתחו מתקן מיחזור ביתי שנע על ציר ומחולק לתאים לפי סוג הפסולת. ראש העיר שהתרשם מהמתקן ביקש לפתח דגם אב טיפוס ולבחון ייצור המוני שלו.

תכנית FLL חושפת את התלמידים לעולם האמיתי של אתגרים הנדסיים, על ידי בניית רובוט אוטונומי לביצוע מספר משימות על גבי לוח משימה מרובת נושאים. התוכנית מעודדת פיתוח יכולת החשיבה ובניית אסטרטגיית פעולה ובמהלכה לומדים התלמידים על ערכים כגון שיתוף פעולה, עבודת צוות ועוד.

ראש העיר משה פדלון הביע את הערכתו לביצועי כל התלמידים ואמר "חשיבותה של התחרות הוא בכך שהיא מפתחת את הכישורים הטכנולוגיים והיצירתיים של התלמידים ובה בעת גם מכוונת אותם להתייחס לנושאים של מעורבות קהילתית ותרומה לחברה".

 שתי תמונות מהתחרות.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.
 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525