אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

טו-טו-טו הנה באה הרכבת

רכבת חדשה לילדים בפארק הרצליה
16/02/2016
טו-טו-טו הנה באה הרכבת (הגדל)
טו-טו-טו הנה באה הרכבת
 

החל מסוף השבוע האחרון מזומנת למבקרים בפארק הרצליה, ילדים ומבוגרים כאחד, אטרקציה מלהיבה במיוחד. רכבת צבעונית המסיעה את המעוניינים ומביאה אותם בנוחות ובקלות אל האזורים המעניינים בפארק.


 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהרכבת נחנכה ביום שישי האחרון במעמד ראש העיר משה פדלון, סגנית רה"ע מאיה כץ, יו"ר מינהלת הפארק ירון עולמי ומנהלת הפארק ורד אושר.

היא תפעל בשבתות, בחגים, בימי חופש לילדים ובהזמנות מראש לקבוצות ולימי הולדת, ובהמשך ניתן יהיה להפעיל אותה גם בסיורים לימודיים בהזמנות מראש. משך הסיור כ-20 דקות ומחירו 17 ש"ח לאדם. לגני ילדים ובתי ספר מהרצליה תינתן הנחה מיוחדת.

ראש העיר משה פדלון אמר בחנוכת הרכבת "אני שמח לראות את ההנאה של הילדים לנוכח החוויה של הנסיעה ברכבת. בדרך זו הם יכולים להכיר מקרוב חלק גדול מאוצרות הפארק ולהעריך את האטרקציות הרבות שנמצאות בו ומיועדות עבור המבקרים במקום".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "העירייה דואגת כל העת לשפר את ההנאה של המבקרים בפארק. לשם כך אנחנו מקפידים לא רק על ניקיון הפארק ותחזוקת המתקנים, אלא גם חושבים כיצד להביא למקום אטרקציות חדשות ומעניינות על מנת לשמור על מיצובו הגבוה של הפארק".

יו"ר מינהלת הפארק ירון עולמי בירך על תחילת הפעילות ואמר "אני בטוח שהרכבת תהווה אטרקציה מלהיבה ותשרת אלפי ילדים ומשפחות שייהנו ממנה. מדובר בהחלט בתוספת משמעותית לפארק הרצליה, ואנו ממשיכים לפעול לטובת הפארק ולרווחת מבקריו הרבים".

 


 

בתמונה: ראש העיר, מ"מ וסגנית רה"ע ויו"ר מינהלת הפארק גוזרים את הסרט בחנוכת הרכבת.

צילום: עופר עמרם. 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525