אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שפע אירועי תרבות ואמנות במסגרת אירועי 'חודש האישה' בהרצליה

22/02/2016
הגדל
 

עיריית הרצליה מקדישה גם השנה לנשים בעיר חודש שלם, וזאת מעבר לציון יום האישה הבינלאומי החל ב-8.3.

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניבמהלך חודש ייערכו בעיר מגוון אירועים ופעילויות בנושאי תרבות, אמנות ועוד, כולם בהיבט נשי. בהם מופעים, דיונים, תערוכת חוצות "נשים בעדשת המצלמה", ובה צילומים פרי מצלמתן של תושבות הרצליה שהצילום הוא תחביבן, תערוכת נערות בשם "דיוקן עצמי", ועוד.

אירועי חודש האישה בהרצליה הם חלק מהפעילויות של מינהל נשים והאגפים השונים בעירייה להעלאת המודעות לקידום מעמד האישה.

מינהל נשים, בראשות אורנה סדגת ארז, המכהנת גם כיועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה, הוא מוסד ייחודי להרצליה, המעניק לנשים סיוע משפטי ללא תשלום, עורך קורסי העצמה ומנהיגות לנשים ומנהל מועדוני נשים, מרכז למשפחות חד הוריות, תחרויות ספורט ועוד, במטרה לסייע, לקדם ולהעצים את תושבות העיר. תערוכת נשים יוצרות ויריד נשים אמניות נעשה בשיתוף פעולה עם מועצת הנשים העירונית והמרכז לפיתוח עירוני.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ציין כי: "עיריית הרצליה פועלת כל השנה להעצמת נשים וקידומן, וזאת מתוך הכרה בחשיבות שיש בכך לכולנו כעיר וכחברה. 'חודש האישה' עשיר בתוכן ובאירועים והוא מהווה הבעת הערכה לקול הנשי הבא לידי ביטוי במגוון תחומים".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, אמר: "אני רואה חשיבות רבה בשמירה וביצירת שוויון הזדמנויות בין גברים לנשים בכלל התפקידים, ובפרט - בתפקידי מפתח. גם היום מעמד האישה הוא רלוונטי ואקטואלי בציבוריות הישראלית, ולכן יש חשיבות רבה בהפניית הזרקור לנושא גם עם קיום אירועי חודש האישה".

 

 

 

← לתוכנייה ולפרטים מלאים

חודש האישה בהרצליה 2016 - צפו בתוכנייה

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525