אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

נבחרת הכדורגל של תיכון "היובל" עלתה לגמר האליפות הארצית של ביה"ס העל יסודיים

23/02/2016
נבחרת הכדורגל של תיכון היובל (הגדל)
נבחרת הכדורגל של תיכון היובל
 

הישג לנבחרת הכדורגל של תיכון היובל בהרצליה: הקבוצה העפילה לגמר אליפות הארץ בכדורגל בקרב בתי הספר התיכוניים שיתקיים ב-9 במרץ בחיפה בו תשחק מול קבוצת הכדורגל של התיכון מסחנין.

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניבדרך אל הגמר זכתה הקבוצה באליפות העיר הרצליה לאחר שהתמודדה מול הנבחרות של תיכון חדש והראשונים. אחר כך, עברה את השלב המחוזי (מחוז תל אביב) ממנו עלתה למשחקי הגמר הארצי שהתקיימו בחיפה במשך יומיים, במהלכם ניצחה ברבע הגמר את תיכון שוהם ובחצי גמר את התיכון מכפר גלים (אקדמיה של מכבי חיפה).

ראש העיר משה פדלון הביע הערכה להישג ואמר "אני שמח בהצלחת הנבחרת, ששחקניה מגלים לאורך הדרך יכולת מצוינת תוך גילוי שיתוף פעולה, אסטרטגיית משחק ונחישות להצליח. אלו ערכים שאנו מטמיעים בתלמידינו ואני, יחד עם כל תושבי העיר, מאחל להם שימשיכו להצליח גם בגמר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה משקיעה הרבה משאבים בקידום הספורט הן באמצעות מוסדות החינוך, הן דרך אגודת בני הרצליה וכמובן בספורט העממי שמכוון לכלל תושבי העיר בכל הגילאים ובכל הענפים. אני מברך את שחקני נבחרת היובל על הישגם העצום עד כה ומאחל להם שימשיכו באותה תנופה ונחישות גם במשחק הגמר".

 בתמונה: נבחרת תיכון היובל. מימין עמית רוקמן מאמן ומורה.
צילום: עיריית הרצליה.
 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525