אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"אל תפתיע ואל תופתע"

24/02/2016
"אל תפתיע ואל תופתע" (הגדל)
"אל תפתיע ואל תופתע"
 

רוכבי אופנועים שנסעו ביום רביעי השבוע בצירים המרכזיים במרכז הרצליה ובאזור התעשייה הופתעו לקבל חומרי הסברה וערכות הדגמה לרכיבה מודעת מעובדי עיריית הרצליה, נציגי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, שוטרים במשטרת התנועה ומתנדבי הית"מ.

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהפעילות הזו, שכותרתה "אל תפתיע ואל תופתע", היא חלק משיתוף פעולה של מטה הבטיחות העירוני בעיריית הרצליה והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומתקיימת לראשונה בהיקף רחב בקרב רוכבי אופנועים.

חוברת ההסברה עסקו בין השאר בנושאי הסיכונים ברכיבה, חשיבות הערנות, התחשבות בהולכי הרגל, המשמעות של מהירות מופרזת וכן כללים לרכיבה בטוחה.

ראש העיר משה פדלון אמר כי "צמצום תאונות הדרכים עומד בראש מעיינינו ואנחנו פועלים לאורך כל השנה על מנת להגביר את ההבנה של הנוהגים בכביש, אם במכונית ואם ברכב דו גלגלי, לחשיבות של שמירה על כללי הבטיחות".

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "הפעילות נערכה על רקע העלייה בשיעורי המעורבות של כלי רכב דו גלגליים בתאונות דרכים וכחלק מפעילויות ההסברה ומבצעי האכיפה שאנו מקיימים במהלך כל השנה להעלאת המודעות לנושא הבטיחות בדרכים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין: "הפעילות הזו היא אחת משורה של צעדים שעיריית הרצליה מפעילה לאורך השנה כדי להעלות את המודעות של רוכבי האופנועים הן לחשיבות השמירה על כללי הזהירות והן לסכנות שעלולות להיגרם בנסיעה לא זהירה".

 


 

מצורפת תמונה מהפעילות.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525