אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עוד הישג לתיכון הנדסאים: מקום שני בתחרות רובוטיקה ארצית בקטגוריה חדשה - FTC

חברי הקבוצה, תלמידי שכבת י' ייצגו את ישראל בתחרות בהולנד
8/03/2016
הישג לתיכון הנדסאים (הגדל)
הישג לתיכון הנדסאים

 
קבוצה של תלמידי שכבה י' בתיכון הנדסאים הרצליה זכתה במקום שני בתחרות רובוטיקה ארצית בקטגוריית FTC של FIRST ותצא לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית, שתתקיים בהולנד בתחילת חודש אפריל.

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניFTC היא תחרות בקטגוריה חדשה בארץ, כאשר הקבוצות משתתפות במשחק הדורש מהן לתכנן, לפתח ולבנות רובוטים, שפועלים בצורה אוטונומית ובעזרת שליטה של נהגים, שהם בעצם התלמידים.

המשימה בתחרות השנה הייתה לטפס על הר, להתלות על פסגתו עם זרוע רובוטית שבנו ולחלץ אנשים, וכן להתמודד עם מכשולים בזירה.

הטורניר מורכב מבריתות, שמורכבות משני צוותים המתחרים זה בזה על המגרש. על התלמידים לעבוד יחד כדי להתגבר על מכשולים תוך כדי למידה ואינטראקציה עם בני גילם ו-מנטורים.

תחרות FTC הינה תחרות חדשה, ומופעלת זו השנה הראשונה בארץ, בתחרות הארצית השתתפו שתי קבוצות מתיכון הנדסאים הרצליה. קבוצה אחת הגיעה למקום השני והקבוצה השנייה זכתה בפרס PTC לתכנון הנדסי.

ראש העיר משה פדלון ציין כי: "ההישג הנוכחי מצטרף לשורה של הישגים של תלמידי תיכון הנדסאים ובתי ספר נוספים בעיר ומעיד על הרמה הגבוהה של מערכת החינוך העירונית ושל תלמידינו. יישר כוח לזוכים ובהצלחה בתחרות בחו"ל".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק הביעה את הערכתה ואמרה "מערכת חינוך מקצועית, מטפחת ומשקיעה, כמו זו שבהרצליה, מהווה חממה נפלאה שמצמיחה את ההצלחות המרשימות של תלמידינו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר: "תלמידי העיר נמצאים בתנופה של ניצחונות והישגים ראויים לכל שבח. אין ספק שמערכת החינוך העירונית שלנו קוצרת את הפירות של ההשקעה הגדולה שלנו בחינוך בכלל ובנושאי מדעים, מתמטיקה ורובוטיקה בפרט".

 


 

בתמונה: הקבוצה המנצחת בתיכון הנדסאים.
צילום: פרטי.

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525