אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תיכון הנדסאים אירח את תחרות הרובוטיקה האזורית

תכנית FLL חושפת את התלמידים לעולם האמיתי של אתגרים הנדסיים
27/01/2016
תיכון הנדסאים אירח את תחרות הרובוטיקה האזורית (הגדל)
תיכון הנדסאים אירח את תחרות הרובוטיקה האזורית

 

תיכון הנדסאים הרצלייה אירח ביום רביעי השבוע (27.1) את התחרות האזורית ברובוטיקה FLL FIRST LEGO LEAGUE, בהשתתפות 25 קבוצות, שמונה מהן מהרצליה והשאר מכל רחבי הארץ: תל אביב, כפר סבא, סחנין, חדרה, קדימה צורן, פתח תקווה, אעבלין, נצרת ואריאל. התחרות הארצית תתקיים בחודש מרץ בת"א.

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניתכנית FLL חושפת את התלמידים לעולם האמיתי של אתגרים הנדסיים, על ידי בניית רובוט אוטונומי לביצוע מספר משימות על גבי לוח משימה מרובת אתגרים ונושאים. במסגרת הפרויקט התלמידים נדרשים לעסוק בעבודת חקר ולבחור פתרון יצירתי לנושא התחרות, שהשנה הוא פסולת. כלומר, כיצד ניתן לשפר את האופן שבו אנשים מטפלים בפסולת שאנו מייצרים, כיצד ליצר פחות פסולת ועוד.

על התלמידים לזהות בעיה, לחקור אותה ברמה של ייצור שינוע, אחסון ומחזור פסולת, וכן להציע פתרונות לבעיות שזיהו. מדובר בשימוש בפתרון קיים בדרך חדשנית או המצאת פתרון שונה ויצירתי, וכן שיעניק ערך מוסף לחברה. הרעיונות, הפתרונות והדגמים מוצגים במסגרת התחרות האזורית. הרובוטים מעוצבים ונבנים מלגו ומתוכנתים לביצוע המשימות.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך את המשתתפים בתחרות ואמר "עיריית הרצליה משקיעה הרבה מאוד בחינוך בכלל, ובמדעים ובטכנולוגיה בפרט, על מנת שהתלמידים בעיר יקבלו את הידע והכלים המתקדמים ביותר. ואכן, תלמידי הרצליה משתתפים בהצלחה בתחרויות טכנולוגיות רבות, בארץ ובחו"ל, וזוכים להישגים מרשימים".

 תמונה מהתחרות.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525