אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה מגייסת גימלאים לפעילות חוויייתית בנושאי טבע, קהילה וסביבה

15/03/2016
עיריית הרצליה מגייסת גימלאים לפעילות חוויייתית (הגדל)
עיריית הרצליה מגייסת גימלאים לפעילות חוויייתית

 

יש לכם רעיון איך להגביר את החיסכון באנרגיה או את הפרדת האשפה? נושאי קיימות וסביבה חשובים לכם? עכשיו תוכלו לקבל כלים שיעזרו לכם להוציא אותם לפועל.

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


 

עיריית הרצליה נבחרה ע"י המשרד להגנת הסביבה והג'וינט, כאחת מחמש רשויות בכל הארץ שבה תתקיים תכנית חדשה וייחודית לגמלאים בעלי מודעות סביבתית.

מדובר בקורס בן 12 מפגשים, שבו ישמעו המשתתפים על הסוגיות הסביבתיות בעיר, בארץ ובעולם, יסיירו בעיר וייפגשו עם מומחים מתחומי תוכן שונים, בהם אקולוגים, אנשי טבע, מתכננים ועוד.

לאחר מכן המשתתפים יבחרו פרויקטים בתחומי סביבה שירצו לפעול בהם תוך קבלת ליווי אישי במשך כשנה. הפרויקטים הללו יהיו קשורים לקידום קיימות בעיר, כמו למשל התנדבות בפארק או באתרי טבע אחרים בעיר, עבודה עם קהילות נוספות בעיר על מנת לתרום לסביבה וכו', בהתאם לאופי ולצרכים של הקהילה.

הפרויקט מתקיים בשיתוף היחידה לאיכות הסביבה, "בית קינן" והיחידה לעבודה קהילתית באגף רווחה. גימלאים המעוניינים להצטרף ייפנו ליח' לאיכות הסביבה טל' 9548640.

ראש העיר משה פדלון ציין: "תושבי הרצליה מוכיחים לאורך השנה מודעות סביבתית גבוהה ואין לי ספק שגמלאי העיר, עם הרצון העז שלהם לתרום, יכולים לקדם מאוד את נושא הסביבה על תחומיו השונים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא הוסיף ואמר כי "עיריית הרצליה מייחסת חשיבות רבה לנושאי קיימות וסביבה ופועלת בהתמדה על מנת להגביר את החיסכון במשאבים, נתוני הפרדת פסולת ומיחזור ועוד. שילוב הגימלאים הוא כוח משמעותי שיכול לסייע רבות לעיר".
 

 

 

 

""

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525