אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה אישרה עשרות חניות נוספות לרכבים דו גלגליים

22/03/2016
הגדל

 

נושא הסדרת מקומות החניה של רכבים דו גלגליים עמד על סדר יומה של עיריית הרצליה, יחד עם הצורך בהקצאת מקומות החנייה מוסדרים לרכבים דו גלגליים. זאת בשל המצב בו במקומות בהם לא קיימת הסדרה, אופנועים וקטנועים רבים מחנים על המדרכה, מפריעים להולכי הרגל ומסכנים את בטיחותם.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

בהנחיית מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, הממונה על תחום התחבורה והתנועה, לגורמי המקצוע בעירייה, לאתר מקומות חנייה לאופנועים בעיר, נמצאו ואושרו עשרות מקומות כאלה ובתום עבודת מטה, אישרה השבוע ועדת התנועה הקצאה של עשרות חניות ייעודיות נוספות במספר מקומות מרכזיים בעיר.

ראש העיר משה פדלון ציין בהקשר לכך כי "הסדרי החנייה לאופנועים הם אמצעי נוסף במסגרת הפתרונות והיוזמות שאנחנו נוקטים כל העת וכבר הביאו לשיפור משמעותי הן בנושא החנייה והן בזרימת התנועה בעיר".

מ"מ ראש העירייה, מאיה כץ, מסרה: "לצערי, אנו עדים פעמים רבות לתופעה בה כלי רכב דו גלגליים מחנים על מדרכות ונוסעים עליהן לצד הולכי הרגל. לאור תופעה זו החלטנו לאתר ולסמן מקומות חנייה נוספים לאופנועים באופן מוסדר על מנת לפנות את המדרכות במטרה לשמור על בטיחות הולכי הרגל, ובכך לתת מענה הן לרוכבי האופנועים והן להולכי הרגל".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר: "עיריית הרצליה משקיעה משאבים על מנת לתת פתרונות טובים ויעילים הן לרווחתם וביטחונם של הולכי הרגל והן לטובת הנוסעים במכוניות ובכלי רכב דו גלגלי".
 
   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525