אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

משלחת של תושבים ותיקים ובני נוער מהרצליה תצא בסוף אוקטובר לפולין

23/03/2016
תמונה מהמפגש הראשון שהתקיים בתיכון חדש (הגדל)
תמונה מהמפגש הראשון שהתקיים בתיכון חדש

 

יוזמה מרגשת בהרצליה של בית הגמלאי, תכנית האב לגיל השלישי ובי"ס תיכון חדש, הביאה לגיבוש משלחת ייחודית משותפת של תושבים ותיקים ובני נוער מהרצליה שתצא בסוף אוקטובר לפולין.

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


הנסיעה היא חלק מתהליך עירוני שנועד לפתח קשרי קהילה רחבים בין התושבים הוותיקים ולבין צעירים. התכנית כוללת מפגשי היכרות והכנה במפגשים משותפים חווייתיים לחברי המשלחת.

המסע לפולין הוא נפרד לשתי קבוצות הגיל עם שתי נקודות השקה של קבלת שבת משותפת בוורשה וטקס האזכרה באושוויץ. בסיום המסע התלמידים יתעדו את סיפורי החיים של המבוגרים.

את המשלחת תלווה נאוה שטרן, מורה גמלאית ומדריכה ב"יד ושם" ומסעות לפולין.

ביום חמישי האחרון התקיים המפגש הראשון בתיכון חדש. קבוצת התושבים הוותיקים הצטרפה לאחד ממפגשי הלמידה בצוותא, חברותא, שמתקיים בבית הספר ע"י מכון הרטמן. המפגש היה בנושא "הגשמת חלומות" וכלל שיח משותף פתוח של הצעירים והמבוגרים.

למשלחת לפולין נותרו מקומות אחרונים. לפרטים והרשמה ניתן לפנות לבית הגמלאי בעיר.

ראש העיר משה פדלון אמר "זוהי יוזמה מבורכת המעניקה למסע לפולין ממד נוסף של חיבור והבנה לגודל המורשת של העבר ויצירת אופקים של תקווה עבור דור העתיד".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "התכנית היא חלק מפעילות העירייה לפיתוח תכנים ומסגרות עבור התושבים הוותיקים וכחלק מכך גם לדאוג לדרכים ליצירת מפגשים וחיבורים עם קבוצות גיל שונות, בהם צעירים".תמונה מהמפגש הראשון שהתקיים בתיכון חדש בהשתתפות בני הנוער והתושבים הוותיקים.
צילום: עיריית הרצליה.

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525