אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

נעים בעיר: ממשיכים במיזם פעילויות ספורט בפארקים ובחוף בהרצליה באביב ובקיץ

בהנחיית מדריכים מקצועיים, הכניסה לכל הפעילויות חופשית
23/03/2016
הגדל

 

הפארק וחופי הים בהרצליה הופכים במהלך חודשי האביב והקיץ לאתרי פעילות ספורטיבית עממית, שיכולה להתאים לכל אחד. תחת הכותרת "נעים בעיר", ממשיכה עיריית הרצליה בקיום מיזם של מגוון פעילויות ספורט וכושר, בהנחיית מדריכים מקצועיים, החל מחודש אפריל ועד נובמבר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

מטרת הפעילות היא להטמיע את הפעילות הגופנית כחלק מרכזי מאורח חיים בריא למען תושבי הרצליה, והיא כוללת מגוון רחב של תחומים. כך למשל, פעילות כושר גופני לנשים, חוויה גופנית, כושר וכדורגל, אימון פונקציונלי עם רצועות בספורטק; אימוני ריצה למתחילים - גברים ונשים, ריקודים סלוניים ולטיניים והתעמלות נשים עם עגלות בפארק; הגנה עצמית וכושר גופני לנשים ופילאטיס בריאותי בבית קינן; התעמלות בריאותית והליכה לגמלאים בחוף השרון; יוגה בבית ראשונים ובגינת עינב, זומבה בשער העיר ועוד.

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה: "הרצליה, כעיר בריאה ופעילה, מקדמת את המודעות הציבורית לאורח חיים בריא, שפעילות ספורטיבית היא מרכיב חשוב בו. מתוך ראייה זו יזמנו את 'נעים בעיר' עבור התושבים".

מנכ"ל עיריית הרצליה, יהודה בן עזרא, ציין כי "עיריית הרצליה מציעה לתושבים שפע של פעילויות ספורטיביות, הפתוחות לכל אחד, בכל גיל, ומתקיימות במרחבים הפתוחים להנאת כולם".

צילום: דוברות עיריית הרצליה.
 

 

 

 ""

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525