אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

דירוג "דנס 100" לשנת 2016 קובע: הרצליה ממשיכה להיות הרשות האיתנה ביותר מבין הערים הבינוניות

הדירוג כולל 74 ערים בישראל ומתחלק לשלושה חלקים על פי גודל הרשות
5/04/2016
הרצליה ממשיכה להיות הרשות האיתנה ביותר (הגדל)
הרצליה ממשיכה להיות הרשות האיתנה ביותר

 

הישג לניהול התקציבי ולפעילות העסקית והכלכלית של הרצליה: על-פי נתוני דנס 100, הרצליה ממשיכה להוביל במקום הראשון מבין הערים הבינוניות המדורגות, עם הכנסות תקציב רגיל שנתיות הנאמדות בכ-795.7 מיליון ₪ ועודף תקציבי הנאמד בכ- 1.3%.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

גם בשנה שעברה דורגה הרצליה בצמרת הערים האיתנות בין הערים הבינוניות והשמירה על המקום הראשון מדגישה את הניהול המקצועי והמוקפד של העירייה.

התואר הזה מצטרף לדירוג AAA שמוענק מדי שנה לעיריית הרצליה ע"י חברת הדירוג S & P דבר המציב אותה בפסגת התאגידים החזקים בישראל. חברת S & P היא מחברות הדירוג המובילות בעולם לדירוג פיננסי של ישויות כלכליות.

דירוג הרשויות המקומיות של DUN'S100 לשנת 2016 מבוסס על חמישה פרמטרים המעידים על חוסנה הפיננסי והעסקי של הרשות המקומית והם:. שיעור עודף / גירעון בתקציב הרגיל, שיעור גביית ארנונה, דירוג סוציו-אקונומי, יחס תושבים לעסקים, יחס מענקים לסך תקציב רגיל.

הדירוג כולל 74 ערים בישראל ומתחלק לשלושה חלקים על פי גודל הרשות. ההגדרה של עיר בינונית מתייחסת לערים המונות בין 50,000 ל-200,000 תושבים.

כידוע האיתנות הפיננסית משפרת את היכולת של העירייה לספק יותר שירותים איכותיים עבור התושבים במגוון תחומים בהם למשל חינוך, תשתיות, ניקיון ובנושאי תרבות ואיכות חיים ועוד.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר בתגובה לנתונים המחמיאים: "הדירוג הגבוה של הרצליה הוא תוצאה של תכנון תקציב וניהול כספים מחושב ומקצועי, המכוונים כל כולם למען תושבי העיר ואיכות החיים הגבוהה שהם נהנים ממנה. אני שמח שלמרות שהפנינו תקציבים רבים לנושאים חשובים בתחומי התשתיות, חינוך ורווחה הניהול הכספי מאפשר לנו לשמור על מקומנו בצמרת".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר כי "אני שמח על הצלחתנו לשמור על המקום הראשון בדירוג האיתנות, וזאת בזכות התנהלות מקצועית ומוקפדת של כל עובדי העירייה והנהלתה תוך שימת דגש על שירות מיטבי ופיתוח יוזמות למען התושבים".

מנהל הכספים הראשי של עיריית הרצליה, רו"ח גולן זריהן, ציין: "התוצאות המצוינות הן פועל יוצא של עבודה אחראית, שקולה ומסורה של עובדי המערך הכספי, תוך שיתוף פעולה מצד כל עובדי העירייה".

 


 

לחצו צפייה בכתבה שהתפרסמה ב'ישראל היום' (4.4.2016)

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525