אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"מכירה בחצר" חוזרת: אירוע מכירת חפצי יד שנייה בחצרות הבתים בהרצליה

תתקיים ב-17-14 באפריל בשכונות: נווה עמל, הרצליה הירוקה, הרצליה הצעירה, נוף ים, שכונת ויצמן, יד התשעה. אירוע הסיום יתקיים בבית קינן
6/04/2016
אירוע מכירת חפצי יד שנייה בחצרות הבתים (הגדל)
אירוע מכירת חפצי יד שנייה בחצרות הבתים

 

ההפנינג המסורתי של "מכירה בחצר" חוזר לקראת פסח כאשר השנה המכירה התרחבה לשכונות נוספות ותתקיים במוקדים הבאים: נווה עמל, הרצליה הירוקה, הרצליה הצעירה, נוף ים, שכונת ויצמן, יד התשעה. אירוע הסיום, עם שוק 'קח תן' והצגה לכל המשפחה, יתקיים בבית קינן. בחלק מהשכונות המכירות יתקיימו בחצרות בתים ובחלק מהן יתקיימו באירועים מרכזיים בשכונה, שיכללו גם הצגה לכל המשפחה. 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

המכירה בחצר, שהפכה להיות אחד מסממני הפסח והאביב, התחילה לפני כשש שנים כיוזמה של תושבת נווה עמל שחלמה ליישם את ה"גראז' סייל" האמריקאי בשכונת מגוריה, ועד מהרה התפשט המיזם לשכונות נוספות בעיר. 

האירוע נערך בהפקת היחידה לאיכות הסביבה באגף שאיפ"ה, בשיתוף בית פוסטר ורכזות הקהילה בשכונות, ומהווה יוזמה משותפת של תושבי השכונות ועיריית הרצליה, שבו תושבים פותחים לציבור הרחב את בתיהם וחצרותיהם ומוכרים שלל פריטים, מאוספים ומציאות שנמצאים אצלם ובכך מתאפשר שימוש חוזר בחפצים.

האירוע מתקיים בתאריכים ה-14-17 באפריל, מידע מלא אודות נקודות המכירה השונות מופיע באתר העירייה.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון: "אני שמח על ההתרחבות של האירוע, שהופך להיות הפנינג שכונתי וממחיש את החזון העירוני שלי לחיים קהילתיים פעילים וחמים, תוך הגברת המודעות לנושאי מיחזור, ומזמין את כולם להגיע ולהשתתף בו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה פועלת לחיזוק מרקם החיים הקהילתיים יחד עם הגברת המודעות לנושא איכות הסביבה ומיחזור. המכירה בחצר תורמת רבות הן לחוויית השיתוף של דיירים שכנים והן לתרום לחיסכון במשאבים ולהגנה על הסביבה".

 


 

תמונה מאירוע מכירה בחצר בשנה שעברה.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.


  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525