אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הרצליה והים - עכשיו התמונות

תערוכה חדשה ב"בית ראשונים" מוקדשת לחוף הים הכל-כך פופולרי בעיר, החל מיום ראשון, 8.5
19/04/2016
הגדל

 

לא ניתן לספר את סיפורה של הרצליה ללא סיפורו של חוף הים, שזה קרוב ל-100 שנה ממלא תפקיד חשוב בחיי התושבים וברווחתם.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

    

עכשיו החליט מוזיאון "בית ראשונים" להקדיש את התערוכה הקרובה לחוף שהרצליינים רבים ראו בו מעין בית שני, ועד היום בכל עונות השנה ושעות היום והערב אפשר לראות אותו מאוכלס ומבוקש.

התערוכה ב"בית ראשונים" כוללת תמונות ארכיון נדירות של חוף הים משנות העשרים עד שנות השישים של המאה הקודמת, שצולמו ע"י תושבי המושבה הרצליה בעשורים הראשונים לקיומה. התמונות נוגעות במגוון רחב של נושאים, כמו למשל אופנה של פעם, העפלה, בילוי משפחתי, ביקור אח"מים בחוף ועוד.

כל אוהבי הים מוזמנים לבוא וליהנות מהצצה נוסטלגית מרגשת ולחוות את קסמו של החוף, דווקא במרכז העיר. הפתיחה ביום ראשון, 8/5/16 בשעה 18:45 בגינת מוזיאון "בית ראשונים", רח' הנדיב 8.

ראש העיר משה פדלון אמר: "התמונות בתערוכה היפה והמרגשת נושאות איתן את המראות, הריחות והצלילים הכל כך מוכרים של מה שלאורך שנים היה ונשאר מקום הבילוי האהוב ביותר - חוף הים. יישר כוח ל'בית ראשונים' שהחליטו לתת ביטוי לחוויה המשמעותית הזו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין " מתוך הכרה בחשיבותה של רצועת החוף לאורך הים, משקיעה העירייה רבות בטיפוחה ובהנגשתה לציבור הרחב, כמו גם בהפיכתה למקום בילוי פעיל, וכך נוצר שילוב קסום של חיים עירוניים תוססים עם שכיית חמדה של ים כחול וחול זהוב".

 


 

תמונת ארכיון שמוצגות בתערוכה.
צילום: ארכיון בית ראשונים. 

 
 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525